Zemřela Ivana Trumpová. Jaký byl její život od zásnub se Štaidlem ke sňatku s Trumpem

6 komentářů

Milena
18. července • 9:17

Dust to dust! Uprimnou soustrast rodine! Byla to sikulka! :tleskani

Marcela Houston
17. července • 2:21

Časopis DÁMA by se měl hlavně schopen vyjádřit jako dáma. Ach bože vy máte úroveň kanálů. Úplně zbytečný doplňky jak eminentní byl odjezd na lyžích na Rakouskou stranu při Ivany Trump nemigraci nejbohatší České VIP dámy.

Milena
15. července • 11:10

Jaka skoda,ze umrela drive nez jeji mati! Ta musi byt ted moc nestastna! Nicmene byla to sikulka-chudaci deti! Je to zajimave,ze i donald Trump ji tak obdivoval! Jsem zvedava kolik lidi ji prijde na pohreb!!! :laska:

Elynor
15. července • 6:49

Přátelé, když už jste zrecyklovali starý článek jako nekrolog, tak jste měli vyhodit ty tři roky staré komentáře, které teď tady působí poněkud nevhodně a nepatřičně.

Anonymizovaný
20. února • 13:40

Věk zastavit nejde, ony ty estetické operace a botox odstraní něco navenek, ale je otázka, jestli je to vždy to nejlepší. Téhle ženě můžeme závidět hlavně vitalitu, asi i dobré zdraví, inteligenci a rozhodně sílu a elán se životem něco dělat. V tom je vzorem pro mnohé z nás.

Anonymizovaný
20. února • 12:04

No fuj to jsem se lekla, jo to stáří a když je navíc nemocné je fakt nehezké!! Včera v telce bylo že 1,5 mega čechů žije na hranici chudoby a 300 tisíc doma mrzne, nemají na topení. Tak to vypadá 30 let po pádu KSČ je to hodně smutné tak si to nikdo nepředstavoval,že. Tak ať je Ivana ráda kde žije v Česku by se tak dobře rozhodně neměla.

Doporučujeme

Články odjinud