Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 19. 1. 2018 | 23:14

Mno, osobně si myslím, že paní Zemanová mohla být před nějakými 20 lety docela kočka. Holt nikdo nemládneme, no. A taky je možné, že má-li člověk vedle sebe dlouhé roky tak výraznou osobnost, jako je Zeman, tak se to taky projeví. Její vlastní individualita je potom téměř neviditelná, ale taky to může být záměr, prostě se nerada producíruje. Což chápu. Těch pět let, co musela působit jako manželka prezidenta, ale nedělala rozhodně ostudu, ani oblečením, ani chováním. Vždyť by to vypadalo divně, kdyby se nechala vymódit jako profesionální celebrity typu Kardashian a podobně

helza 19. 1. 2018 | 11:43

Mně přijde zvláštní, že zde se tak nějak opravdu diskutuje o paní Zemanové, aniž by se někdo pozastavoval nad tím, že se o ní vůbec Dáma zmiňuje. Zatímco v článku s názvem " Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma?" se pouze kritizuje, že se vůbec o ní píše. Jsou tam pouhé dva příspěvky.
"Paní Drahošová tam ještě nesedí, tak nedělejte předčasné závěry a mediální masáž." a druhý - "To by jeden neřekl, kam všude Drahoše nacpou. I mezi vibrátory". Tak tomu moc nerozumím. Přece je-li zde článek o paní Zemanové, pak já osobně považují napsat také článek o paní Drahošové přinejmenším za slušnost.

šiška 18. 1. 2018 | 14:33

Každý člověk je naprosto jiný! Někdo rád na sebe upozorňuje, někdo se celý život stydí,někdo je málomluvný a jiný zas ukecaný a podob.Paní Zemanová je zamlklá a evidentně se nikam necpe, je to prostě v ní a jiná nebude,také nemusí šperky a výraznou parádu. Občas by se ale poradit mohla s vizážisty.

Mata69 18. 1. 2018 | 12:47

Ta fotka v úvodu je snad jediná, kterou jsem kdy viděla, že se na ní paní Zemanová takhle směje. Jinak vždy má výraz "já jsem neviditelná a vlastně tu nejsem", jak píše Lebahu - ušlápnutá, zakřiknutá, stojící za svým manželem s výrazem naprostého zoufalství. S možností spousty rad od různých vizážistů, s možností koupit si na sebe cokoliv, je vždy oblečena jak šedivá (černá) myška, bez špetky šmrncu. Možná je vzdělaná, možná z ní někdo cítí charizma - já tedy ani trošku, a šarmantní dámu si představuji fakt poněkud jinak.

lebahu 18. 1. 2018 | 08:40

Šarmantní? Myslíte to zakřiknuté, nemastné a neslané stvoření, které jde vždy o dva kroky za svým pánem a vládcem?

Mata69 17. 1. 2018 | 21:18
Elin 17. 1. 2018 | 16:28

Paní Ivana je velmi sympatická žena. Zbytečně na sebe neupozorňuje, ale má přehled a ví jak se má chovat. Každým rokem se zvyšuje její charizma, je a bude z ní šarmantní první dáma.

Přečtěte si také

Horoskopy

Už ráno moc dobře víte, že nebudete sedět jen tak u televize. Obyčejné aktivity vás bez pochyb nudí a…