Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 20. 4. 2020 | 18:34

Pohádka pro dospělé tlusté ženy: když budete hodné a trpělivé,tak si vás někdo najde a nastane idylka nejen při západu slunce...

j66 19. 4. 2020 | 19:37

Tak zrovna tenhle příběh mi přijde úplně normální. Seznámili se, byli si sympatický, psali si, pak za ní přijel a sympatie vydržela, děti chtěl, tak proč by se za ním nemohla odstěhovat takřka hned. Vždyť píše ji nic tady nedrželo. Evidentně anglicky uměla, tak nějakou práci by si našla i tam. Z článku nevyplývá, že by tady chtěla dělat "kariéru" a nikde jinde by ji dělat nemohla :´-) Rodiče se za ní odstěhovali až v důchodu. Ano náš důchod je tam asi nedostačující, ale předpokládám, že by měli nárok na nějaké tamější soc. dávky, které by na běžný život mohly stačily. A pokud s její pomocí vyřešili bydlení, což bude asi největší položka, tak to vidím v pohodě.
Já znám lidi, kteří se na důchod odstěhovali za dětmi na druhý konec světa.

Mata69 19. 4. 2020 | 16:46

@Dasa63: jo, to mne zarazilo taky...najednou věděla, že je to ten pravý a před tím oba dlouhodobé vztahy zkrachovaly s tím, že "přitahovala" špatné typy...najednou přitáhla správný typ a hned za ním odešla do Anglie...

Dasa63 19. 4. 2020 | 15:28

Po týdnu mailové komunikace jeden víkend na hotelu a pak stěhování? Buď je úplně na budku nebo mi vyprávějte tu o Karkulce.

Mata69 19. 4. 2020 | 10:38

No, to byl fofr, teda. Na to, že si do té doby vybírala samé špatné partnery ( ne, nemohla za to její nadváha, že by je přitahovala), se pro stěhování za novou známostí rozhodla sakra rychle. Překvapuje mne, že by i rodiče byli ochotní "na stará kolena " se takto přestěhovat do ciziny. No, ale jak vidno, žijí šťastně, doufejme až do smrti.

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše kondice je výborná, a proto byste se měli zaměřit na sportovní vyžití. Nemusíte se ničit někde v…

Nejčtenější články

Doporučujeme