IVETA (40): Zamilovala jsem se do Egypťana, zjistila jsem, že byl gigolo

6. 8. 2019
IVETA (40): Zamilovala jsem se do Egypťana, zjistila jsem, že byl gigolo
Iveta se odjela vzpamatovat z nevydařené lásky do Egypta, kde se znovu zamilovala. Ani tento vztah však nedopadl příliš šťastně a Iveta se musela rozhodnout o svém osudu...

Měla jsem za sebou docela těžký rozchod. S přítelem jsme vztah ukončili ve chvíli, kdy se provalila jeho nevěra s kolegyní z práce. Bolavé srdce jsem si odletěla léčit do egyptské Hurgády. Pobyt stál pár korun a já chtěla v daleké zemi na všechno zapomenout.

Navíc jsem si říkala, že bych se tam mohla rozhlédnout a začít si konečně plnit svůj sen – už léta jsem toužila stát se delegátkou v cestovní kanceláři. Sice jsem slyšela o tom, že Egypťané to na evropské ženy všemožně zkoušejí, protože se chtějí mermomocí dostat na starý kontinent, ale říkala jsem si, že na mě si tedy nepřijdou. Moje zklamání bylo v tu dobu tak obrovské, že jsem na nějaké lichocení a nadbíhání neměla ani pomyšlení.

První dny jsem tak veškerým náletům snědých hochů na pláži i u hotelového bazénu statečně odolávala. Jenže potom kolem mě začal kroužit číšník Akil. Když jsem vešla do jídelny, už stál u stolu a odsouval mi židli, doléval vodu, doporučoval, co mám ochutnat, a do ubrousku mi každý den schoval malé překvapení. Tu šlo o anglicky psanou báseň, podruhé o elegantní prstýnek.

Začali jsme spolu chodit večer na procházky, ukazoval mi okolí hotelu. Jeden večer mě pozval ke svojí rodině na typickou egyptskou večeři. Celý ten čas mi lichotil, říkal, jak jsem krásná, jak nádherně se směji, že mám dokonalou figuru, že úžasnější ženu nikdy nepoznal.

Po čtrnácti dnech jsem odjížděla se smíšenými pocity. Chtěl moje telefonní číslo a hned po mém odletu mi na ně chodily zoufalé zprávy, jak je do mě zamilovaný a jak se beze mě nemůže obejít.

Zpátky do Egypta jsem se vrátila za měsíc a půl. To už jsme spolu prožili celý týden. Nedělali jsme nic jiného, než se věnovali jeden druhému. Dny jsme trávili výhradně v posteli. Zažívala jsem neskutečnou pozornost, byl to první muž v mém životě, kterému víc záleželo na tom, abych byla spokojená v první řadě já. Zkoušeli jsme takové praktiky, až jsem se červenala. Nikdy jsem nezažila tolik orgasmů jako s ním. Vzrušoval mě už jen pohled na jeho vypracované, mužné tělo. A co dokázal se svýma rukama a jazykem…

V návalu vášně, něhy a zamilovanosti jsem tak trochu podcenila antikoncepci. Že to byla chyba, se ukázalo po mém návratu do Čech. Byla jsem těhotná. Hlavu jsem si s tím ale nelámala, vždyť jsme plánovali svatbu, děti, prostě společnou budoucnost.

Akil to ale po mém sdělení viděl jinak. Prý si mám vybrat, zda chci jeho, nebo dítě. Doporučoval mi potrat. Nejdřív jsem o tom nechtěla ani slyšet, ale po pár týdnech jsem si uvědomila, že bych vlastně na všechno byla sama a že bych celou situaci nezvládla. Na interrupci jsem tedy přece jen šla.

S Akilem jsem zůstala ještě asi půl roku v kontaktu, mezitím to na mě zkoušel s řečmi typu, že nemá ani na cigarety, že jeho otec umírá na těžkou nemoc a že nutně potřebuje peníze. Když jsem mu něco málo poslala, poděkoval a zkusil to po pár dnech znovu.

Čirou náhodou jsem pak na jeho facebookovém profilu objevila velmi intimní fotografie s jednou starší dámou jménem Ute. Postupně jsem se dozvídala pravdu, která mi vhání slzy do očí ještě dnes. Ute si ho léta vydržovala, Akil byl její gigolo.

Když jsem na něj udeřila, přiznal se. Moje láska vzala v tom okamžiku za své. Doteď si vyčítám, jak jsem mohla být tak hloupá a věřit, že by náš vztah mohl přerůst v něco většího. Je to už spousta let, za tu dobu jsem se vdala a mám rodinu, ale před manželem svůj románek pečlivě tajím. Přece jen se stydím, jak jsem mohla být tak hloupá.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O strávení neděle budete mít trošku jiné představy, ale přesto si ji nakonec užijete. Někdy stačí ke štěstí skutečně málo. Navrhněte plán, jakým způsobem se zabavit, ale nechte projevit i…