Komentáře k článku zpět na článek

dragondra 10. 8. 2019 | 15:55
Anonymizovaný 8. 8. 2019 | 07:30

Pro j66:nepsala jsem že moje známá za sex platí,psala jsem že vímjaké mají ti chlapi v těchto zemích myšlení a co požadují.Ani jsem nepsala nic o svalovcích.
Moje příbuzná svým vyjádřením myslela to,že pokud není o ženu u nás zájem,at vzhledem k věku nebo vzhledu,tam na sex najde muže určitě,místním chlapům je to jedno.
Jsou nadržení a vzhledem k jejich muslimské víře ,a i vytíženosti v práci,nemají možnost sexu jak by chtěli.Za druhé .někteří tím sledují i to,dostat se z jejich země pryč.Např.Tunisané.

Elynor 7. 8. 2019 | 19:48

Tak ono ani v tuzemsku není potřeba platit za sex. Je řada míst, kam žena přijde, zadarmo si užije wellness, vířivku, saunu, nápoje a drobné občerstvení, báječně si zasouloží s výběrem mužů dle svého vkusu, a ještě jí děkujou a zvou, ať přijde zas. Může ji to stát maximálně taxík domů, pokud se vrací v pozdní noční hodinu. Vzhledem k tomu, že turistický ruch je na vzestupu, tak tam může potkat i cizince z exotické země. Ovšem na těchto místech se nehledá, opakuju nehledá romantická láska a otec budoucích dětí. Tam se chodí jenom a hlavně pro zábavu. A není to omezeno jen na hlavní město, jak by si někdo mohl myslet. Takových míst je po Česku strategicky rozmístěno nemálo. Kdybych si chtěla platit gigola, musel by poskytovat služby na poněkud jiné úrovni. To pak samozřejmě nevyjde levně, ale zas tam není jen ten sex, je to trošku jiná kategorie. Egypťan je - aspoň tedy předpokládám - spíš na úrovni lehkého dobrodružství, umocněného atmosférou dovolené. Vlastně to ani plnohodnotný gigolo není, má to jen jako přivýdělek.

j66 7. 8. 2019 | 17:52

@Anonymizovaný: Já si teda pod gigolem představuju někoho jiného, než číšníka v hotelu, který si zadarmo zašuká s turistkou a ona mu zaplatí značkový tričko nebo telefon, aby jí volal .
Já se těm ženským teda divím, v Egyptě jsem už byla víckrát, ale žádný svalovce jsem tam teda neviděla, spíš jsou to takový hubený kluci, terý posilují jen s talíři. Jediný kdo měl trochu postavu byli instruktor potápění.

j66 7. 8. 2019 | 17:39

@Anonymizovaný: Pokud vaše známá za sex zaplatí, tak ho bez problému najde muže tady taky. Ale asi to bude pro ni dražší. Kdežto v Egyptě dá pár číšníkovi pár šušńů. On ji zahrne komplimentama a nakonec srdceryvně bude líčit těžký život celé jeho rodiny, což v naprosté většině bude pravda.

Anonymizovaný 7. 8. 2019 | 14:22

Tak z mého pohledu pokud se číšník na dovolené seznámí s turistkou a za sex chce platit nebo alespon vyžaduje nějaký suvenýr,v podobě parfému,nebo jiného dárku,je gigolo.Nebo prostitut.
Je to vidět na každé dovolené kde jsem byla.Považují spoře oděné ženy za lehké,jsou tak vychováni ,a mnoho českých turistek jezdí do těchto zemí za sexem.
Jak říká moje příbuzná-"která nemůže najít chlapa tady,tam ho najde určitě,bez ohledu na věk".

Elynor 7. 8. 2019 | 06:27

@j66: A proč by číšník nemohl být ve volných chvílích gigolo? To se přece nevylučuje. Ostatně to si vyřiďte s autorkou článku, ta to takhle vymyslela.

Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 19:26

Tedy, jak říkali kdysi puberťáci, to už tříská dveřmi!!! Tyto banální "příběhy" jsou staleté. A prosím, když už se někdo musí živit takovými nesmysly, bez chyb!

j66 6. 8. 2019 | 19:19

@Elynor: Číšník v hotelu není žádný gigolo! To je úplně stejné klišé, jako když oni si myslí, že všechny bílí holky jsou k*rvy, Z jejich pohledu to tak prostě vypadá. Zrovna tak z našeho pohledu, řekne pár komplimentů , utáhne tím holku na vařený nudli, a hned je z něho gigolo.

Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 19:18
Elynor 6. 8. 2019 | 18:43

@Mata69: třeba je to tím, že ta skoropříbuzná je tam "v tlupě", takže místní gigolové ji nezastihnou o samotě, a to pak není pro ně zajímavé. V Egyptě jsem dosud nebyla, už dvakrát jsem to plánovala, ale osud vždy zasáhl, takže nevím, o co přicházím. Ale Rudé moře bych vidět chtěla, a pyramidy taky (i když jsem je viděla X krát v dokumentech, ze všech stran i zevnitř), tak kdo ví, třeba se to jednou povede a zjistím, jak je to tam s těmi domorodci. Jen nevím, jestli mám s sebou brát jednoho z mých milenců, aby mi to nekazil, kdyby mě doprovázel, tak si ty gigoly odradím už předem...

Elynor 6. 8. 2019 | 18:34

@j66: Takový Egypťan, co se živí jako gigolo, má zájem nějaké prachy vyzískat, a ne platit alimenty do Evropy. Dítě může milovat, až ho bude mít se svou tamní egyptskou manželkou, na co by mu bylo dítě někde světa kraj, které by ani neviděl. Jestli je potrat u nich legální, to mu taky může být jedno, protože ta žena to bude řešit doma v Evropě, ne v Egyptě.

j66 6. 8. 2019 | 17:02

Rudé moře je skutečně nádherné a pro plážovou dovolenou podle mne nemá Egypt konkurenci. Podle mne je Egypt rozhodně lepší volba než např. Chorvatsko nebo Černá Hora. V termínu konec října-listopad a konec března - duben je tam teplé moře a za tu cenu se jinde pobyt ve stejné cenové relaci sehnat nedá.
Nicméně je třeba vědět, že Egyptani jsou velmi kontaktní až lepivý. Pro mne je to obtěžující a je třeba si držet odstup. A to nejsem mladá. To co popisuje v článku, odsunout židli přinést nápoj, ubrossek, to je úplně normální, když dáte bakšiš, ale věřím že pro mladou dívku to dělal číšník rád sám od sebe. Sexuální praktiky nekomentuji, nezažila jsem. A taky vypracované mužné tělo, nevím nevím, spíš jsou takoví šlachovitější a hubenější. Pochybuji, že číšník v hotelu chodil do posilky, možná instruktor potápění nebo něco podobného. Nicméně mne trochu zaráží to, že ji poslal na potrat, tomu se mi nechce moc věřit. Egyptani děti milují a potrat tam myslím není ani legální.

Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 15:45
Mata69 6. 8. 2019 | 14:49

@Elynor: Si představ, že tam jedeš si užít moře, vykoupat se v pěkném bazénu u hotelu a než se dostaneš na pláž nebo k bazénu, aby ses prodírala davem chtivých egypťanů....dej pokoj. Nijak to v mých očích nezvyšuje atraktivitu Egypta I když, čoveče, jezdí tam moje skoropříbuzná, s manželem a ještě s jednou rodinou, ale o chtivých egypťanech nikdy nic neříkala

Mata69 6. 8. 2019 | 14:46
ruzickaa 6. 8. 2019 | 13:34

Tak to je vážně husa n entou co čeká od Egyptana ten si chce jen užívat a tak obletuje bělošky které jsou z něho u vytržení jak jsou Egyptané dokonalý a jak všechno umí at je ráda že má od něj pokoj takových už bylo co se i vdaly a pak jen trpěly a litovaly dne kdy takovýho Egyptana potkaly nechápu tihle ženské vždyt všude se o tom píše co si ženy zkusily jsou fakt blbé nic jiného tomu nemůžu dodat.

Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 13:16

Ha,haha,téměř všichni z personálu hotelů v Tunisku,Egyptě,Turecku............jsou takoví malí gigolové,a je jim jedno kolik má ona dáma let a i jak vypadá.Okamžitě odhadnou podle šperků,bot i oděvu ,finanční situaci a jdou na věc.
Ted záleží na té dámě,jak se zachová.Jen na ní to opravdu záleží.

Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 13:05

@Rambíša: Mam kamaradku co si vzala Egyptana a stastna obcas prijedou ,maji dve nadherne deti a jsou ok vsichni nejsou spatni to je jako tady,kolik zen a deti je tu psychicky i fyzicky muceno,tak to nemate ani poneti,co dokazi cesky chlapy -dle statistik,jsme na tom nejhur v cele EU-vsude jsou dobry i spatny lidi to me verte

Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 13:00
Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 12:47

Kazdopadne je to husa,uzit si s Egyptanem,proc ne jsou hezci ne cerny moc-ale s gumou samozrejme,pak by nedoslo k otehotneni a pokud uz se tak stalo,tak nechodit na potrat a decko si nechat -jojo kazda sranda neco stoji hihihi

Elynor 6. 8. 2019 | 11:13

@Mata69: Jo, to mě taky pobavilo - "První dny jsem tak veškerým náletům snědých hochů na pláži i u hotelového bazénu statečně odolávala" - to zní, jako by ty Egypťany musela odhánět vidlema aby se vůbec dostala k vodě nebo jinam. Až si říkám, jestli bych se do Egypta neměla taky někdy vypravit, čistě jen tak ze zvědavosti, jestli se tam o mě budou mládenci přetahovat Jenže při mé smůle by brzo pochopili, že smrdím korunou, natož eurem nebo jinou lepší měnou, a že z toho moc profitu nekouká, a zas by z toho žádná zábava nebyla.

Mata69 6. 8. 2019 | 10:51

Mno, vykládat to současnému manželovi asi fakt není potřeba, je to pryč a naštěstí ten potrat neměl vliv na její další plodnost. Proč mu dnes vykládat o takovém úletu?

Mata69 6. 8. 2019 | 10:49

Egyptský gigolo, intimní fotky na facebooku před "spoustou let" ( tuší autorka, že tu facebook není "odjakživa"?). Pořád stejné. A když od toho odhlédnu, fakt tolik ženských skočí na špek těm snědým krasavcům? Nikdy jsem v Egyptě nebyla, ale fakt jsou všichni ti číšníci posedlí tim ty ženské hnedka sbalit? Z těch příběhů to skoro vypadá, že tam ti číšníci a další nemají jiný zájem a chtivě se vrhají na osamělé cizinky. O strach tam jet!

Rambíša 6. 8. 2019 | 10:35

Musím se smát té banalitě - románku s egyptským piglem....Kolik takových už bylo.Dokonce některé hlupačky se za takového gigola vdaly,měly s ním dítě....Teprve když s ním odjely do Egypta,tak zjistily,že jsou jen živou peněženkou,otrokyní tchyně a případně ,v lepším,matkou syna.Dcera neznamená nic.A jak těžko se pak vracely ty ženy,a někdy i bez dětí,domů. Zajímalo by mne,zda dotyčná by tak rychle podlehla českému pinglovi a byla z něj tak u vytržení...

Elynor 6. 8. 2019 | 09:16

Mno, na facebooku profil nemám, ale již jsem četla mnohokrát, jak tam hanbatá fotka neobstojí, a to i když je relativně nevinná, a hned je mazána. Jakpak by se tam tedy mohly objevit - a hlavně setrvat - intimní fotky Ute s Egypťanem? Navíc že by byl Akil tak hloupý, a dával na veřejnost fotky s klientkou? Nota bene v situaci, kdy si zjevně hledal její nástupkyni, asi Ute už nebyla dost štědrá. Ale velkoryse to pominu, nějak se ten zvrat v příběhu zdůvodnit musel.
Že se za to Iveta stydí a nikomu to nevypráví, to se ani nedivím, nikdo není rád za blbce, a nerad přiznává, že posílal peníze a věřil srdceryvným historkám. No a je na tomto příběhu krásně vidět, k čemu vede nedostatek sexuálních zkušeností. Stačí pár orgasmů, propracovaná technika (jak jest psáno - rukama a jazykem) a trochu jižního temperamentu a dáma přestane myslet. Kdyby už tyhle zkušenosti měla, tak ji nějaký číšník jen tak snadno neohromí.

Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 07:28
Anonymizovaný 6. 8. 2019 | 06:21

"Před manželem svůj románek pečlivě tajím." No, jenom jestli paní pečlivě netají spíš interrupci než románek, k románkům jsou dnešní chlapi vcelku tolerantní.
Jednou jsem se nachomýtla k diskusi několika chlapů, tuším na idnes to bylo, zda by se dali dohromady raději s holkou po interrupci nebo se svobodnou matkou. Svobodná matka jednoznačně zvítězila. Ne proto, že by ti diskutující byli zarytí odpůrci interrupcí, ale prostě jim osobně by taková ženská vadila víc než cizí děcko.

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars je během května v nepříjemné konstelaci k vašemu znamení a zejména o víkendu se vám nebude vůbec…