Iveta Bartošová zemřela před 9 lety: Tragická ztráta lásky, milostné zvraty a sebevražda

Právě dnes, 29. dubna 2023, si čeští fanoušci připomínají tragickou smrt zpěvačky Ivety Bartošové, která přesně před devíti lety ve věku nedožitých devětačtyřiceti let spáchala sebevraždu. Pohledná blondýnka patřila od konce 80. let ke hvězdám české populární hudby. Třikrát se stala zlatou slavicí, vystupovala v úspěšných muzikálech a zahrála si také ve filmu. Ivetě Bartošové osud nadělil lidsky i umělecky divoký a pestrý, avšak nešťastně ukončený život.

Obyčejná holka z Frenštátu

Když se v roce 1983 poprvé objevila na veřejnosti, působila milým dojmem obyčejného děvčete z Frenštátu, které vyhrálo okresní kolo soutěže Mladý talent. Posléze v krajském kole získala stříbrnou pozici. Díky tomu se sedmnáctiletá dívka dostala na festival Mladé písně v Jihlavě. Tato soutěž byla pro Ivetu Bartošovou klíčová – seznámila se zde s Petrem Sepéšim, svojí první velkou láskou. S ním nazpívala velké hity jako Medové dny, Knoflíky lásky, My to zvládnem. Mezi oběma to jiskřilo i lidsky. Oba byli mladí, plní elánu a jejich láska se pozitivně odrážela i na jejich spolupráci.

Kdoví, jak by se její život odvíjel dál, kdyby jejich spolupráci i vztah neukončila 29. července 1985 tragická nehoda, která stála Petra Sepéšiho život. K neštěstí došlo na jednom železničním přejezdu u Františkových Lázní, který zpěvák nestihl přejet.

Jaký byl život Ivety Bartošové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Průběh víkendu nebude úplně snadný a setkáte se s překážkami v partnerském vztahu. Ať už vyrukujete s jakýmkoliv návrhem zábavy, tak to protějšek zamítne. Nevlídná atmosféra přetrvává již…

Nejčtenější články

Doporučujeme