IVONA (47): Můj muž není otcem našeho dítěte, dcera nic netuší

9. 12. 2018
IVONA (47): Můj muž není otcem našeho dítěte, dcera nic netuší
Ivona si během jednoho večírku dokázala obrátit život naruby. I když se vše dlouhou dobu snažila tajit, pravda stejně vyšla najevo. Jen její dcera ještě nic netuší…

S manželem jsme dítě cíleně neplánovali. Nechávali jsme všemu volný průběh. Až to přijde, tak to přijde. Ostatně naše sexuální frekvence nebyla nijak vysoká, vášeň pomalu vyprchávala.

Možná proto jsem na jedné firemní akci podlehla kouzlu svého kolegy. Byla to jen jedna noc a nic zásadního pro nás neznamenala. On byl ženatý, já vdaná. A ani jeden z nás nestál o to komplikovat si život s milenkou nebo milencem.

Jenže! Očekávaná menstruace za dva týdny nepřišla. Rychle jsem utíkala do lékárny pro těhotenský test. A byl pozitivní! Bohužel bylo naprosto jasné, že otcem není můj manžel. Naposledy jsme se spolu milovali před pár měsíci.

Začala jsem panikařit. Vůbec jsem nevěděla, co dělat. Proč bych měla mít kvůli jednomu sexuálnímu dobrodružství zkažený život?

A tak jsem udělala něco, o čem bych si nikdy nepomyslela, že jsem toho schopná. Ještě ten večer jsem se s manželem pomilovala a po pár týdnech mu přinesla ukázat test se dvěma čárkami. Neměl důvod pochybovat. Začal se těšit na miminko a doprovázet mě k doktorovi.

Když se naše dcera narodila, rozplýval se, že je mu moc podobná. I já se samozřejmě radovala z miminka, ale pořád jsem měla divný pocit. Jako bych svého manžela neustále podváděla. Byla jsem nervózní, když si ji prohlížel. Bála jsem se, že na můj podvod přijde.

Čím byla dcerka starší, tím víc se podobala svému skutečnému otci, který samozřejmě o mém tajemství neměl tušení. Jednoho dne přišel manžel domů a tvářil se dost přešle. „Nechal jsem si udělat test otcovství,“ pronesl tiše a mně se srdce rozbušilo jako o závod.

Nevím, co nebo kdo ho k tomu přiměl. Zkrátka si na internetu objednal test otcovství, odeslal ho a po pár dnech mu přišly výsledky. Udeřil na mě, jak to tedy vlastně tenkrát bylo. A já jsem mu s představou, že všechno pochopí, všechno přiznala.

Neodpustil mi. Právě naopak. Kontaktoval mého kolegu i jeho ženu a všechno jim pověděl. Mně se zhroutil svět. Vůbec jsem nevěděla, co dělat. Manžel od nás nakonec odešel, přes můj podvod se nedokázal přenést.

Kolegovi se manželství rozpadlo také, ale on sám nikdy o svou dceru zájem neprojevil. Dnes už to je víc než deset let. Dcerce jsem našla nového tatínka, který od začátku věděl, že je nevlastní. A miluje ji, jako by byla jeho. Jenže jednou se jistě vše provalí a dcera zjistí pravdu. Co potom?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, jste viditelně úspěšní a nebojíte se realizovat i riskantní plány. Kolegové vám mohou trošku závidět. Tak nevíte, zda je to dobře, či špatně. Nicméně máte opravdu vysoké…

Nejčtenější články

Doporučujeme