Já, mé druhé já a Irena

25. 9. 2000
Jim Carrey opět lechtá bránice diváků na celém světě v novém americkém snímků bratří Farrelliových Já, mé druhé já a Irena. - S Dámou můžete vyhrát lístky do kina na tento film.

Já, mé druhé já a Irena

Jim Carrey opět lechtá bránice diváků na celém světě v novém americkém snímků bratří Farrelliových  Já, mé druhé já a Irena. Role v této komedii je pro Carreyho šita přímo na tělo. Tento komik opět exceluje, svým komediálním nadáním, nenapodobitelnými pohyby a grimasami. Nekonfliktní policajt Charlie žije poctivým a správným životem. Jediným jeho problémem je jeho horší Já ( pokročilý rozpad osobnosti provázený narcisistní schizofrenií), které si říká Hank a je pravým opakem Charlieho. Oba dva se zakoukají do dívky jménem Irena, po které jde celá banda včetně bývalého milence a po všech zase policie. A jak to dopadne, když si Charlie zapomene vzít své léky.... ??? To se dozvíte při návštěvě kina.

V dalších rolích se představí Herečka Renné Zellwegerová, Robert Forster, Chris Cooper a další.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je tady pátek a vy se stále profesně ždímáte. Naštěstí dokončíte veškeré úkoly, které jsou nutné. Nadřízený vás určitě pochválí a odměny k výplatě budou sladké. Už nyní myslíte, co dělat o…

Nejčtenější články

Doporučujeme