Jak by Vám slušel některý z více než 500 nových účesů ... ?

5. 2. 2002
Jak by Vám slušel některý z více než 500 nových účesů ... ?
Ťčes je velmi důležitou součástí image: dokáže podtrhnout specifika charakteru nebo naopak při nevhodné volbě zbytečně zdůrazní některé nedostatky vzhledu. Proto profesionální vizážisté tvrdí, že image začíná volbou správného účesu.

Jak by Vám slušel některý z více než 500 nových účesů ... ?

Ťčes je velmi důležitou součástí image: dokáže podtrhnout specifika charakteru nebo naopak při nevhodné volbě zbytečně zdůrazní některé nedostatky vzhledu. Proto profesionální vizážisté tvrdí, že image začíná volbou správného účesu.

S naším titulem "Osobní kadeřník" vás provedeme fascinujícím a vzrušujícím procesem výběru a tvorby účesů. Ťspěšný lokalizovaný zahraniční CD-ROM pomůže s volbou nové image a ušetří spoustu zklamání v kadeřnickém salónu. Na změnu účesu nebo alespoň barvy totiž myslí především ženy - a tak se navíc výdaje za kadeřníka mohou stát nepříjemně vysokou položkou každého rozpočtu.

"Osobní kadeřník" nabízí několik způsobů, jak získat portrét, se kterým chcete pracovat. Svou fotografii můžete načíst z externího souboru, digitálního fotoaparátu, naskenovat ji nebo ji vložit do prostředí přes Schránku Windows. Navíc uživatelům, kteří nevlastní digitální fotoaparát, ani nemají možnost naskenovat si svou fotografii, nabízíme službu skenování zdarma.

Pak už záleží jen na vaší představivosti, schopnostech a tvůrčí invenci, jaký účes k danému portrétu vytvoříte. K tomuto účelu nabízí "Osobní kadeřník" celou řadu nástrojů a funkcí. Obrázek lze dokonce přímo v prostředí aplikace snadno upravovat, používat různé retušovací štětce a podobně. Můžete tak odstranit nedostatky původně vytvořené kontury a vytvořit co nejlepší pracovní portrét.

Po přípravě pracovního portrétu se již můžete pustit do výběru různých účesů. Samotný program jich nabízí přibližně 550, velmi zajímavou funkcí jsou však průběžně rozšiřované a volně stáhnutelné knihovny účesů na internetu. Proto můžete náš program používat i v budoucnosti, kdy se objeví nové módní účesy! Určíte, zda máte portrét ženský, mužský, nebo dětský... Vyberete, zda budete požadovat nabídku vlasů rovných nebo kudrnatých, styl klasický, romantický, sportovní nebo společenský. Zda váš pracovní portrét má tvar obličeje oválného, trojúhelníkového, kulatého nebo čtvercového. Jestli požadujete vlasy krátké, středně dlouhé, na ramena nebo dlouhé. Po zadání těchto jednoduchých parametrů vám program určí, kolik odpovídajících účesů vyhovuje vašim požadavkům - a pak již můžete vybírat ten nevhodnější!

S účesy však lze dál pracovat: můžete jej stříhat (k dispozici troje nůžky) nebo upravovat hned třemi hřebeny - malým, středním a velkým. Pustit se můžete také do několika způsobů úpravy barvy: účes se dá melírovat (k přidání melíru do účesu použijte jeden ze tří melírovacích štětců) a barvit (nabídka změny barvy účesu je opravdu excelentní: nabízí desítky barevných odstínů, rozdělených pro snazší orientaci do několika skupin - přírodní, moderní, podzimní, speciální atd.).

Abyste se k výsledkům své práce mohli vracet, případně abyste u kadeřníka ukázali, jaká je vaše představa o novém účesu, můžete si obrázek uložit, vytisknout, zkopírovat do Schránky nebo poslat přímo z programu e-mailem další osobě. Tak můžete například se svými známými prokonzultovat, jak by vám nová image slušela.

Doporučená koncová cena 495,- Kč (včetně 5% DPH)

zdroj: MEDIA TRADE Interactive, s r.o.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pracovním týdnu jste na pokraji sil a hledáte oporu u svých blízkých. Bohužel se však dočkáte jen nepochopení. Nechápete, proč je na vás partner tak přísný. Cítíte se uraženě. Tento…

Nejčtenější články

Doporučujeme