Jak být nevěrná

8. 10. 2001
Jak být nevěrná
Nevěra není zrovna to nejlepší, co můžete do společného vztahu přinést. Když už si ale nemůžete pomoci, poradíme vám několik triků, jak to udělat, aby se na nic nepřišlo.

Jak být nevěrná

Nevěra není zrovna to nejlepší, co můžete do společného vztahu přinést. Když už si ale nemůžete pomoci, poradíme vám několik triků, jak to udělat, aby se na nic nepřišlo.

 1. Buďte stále ostražitá.
 2. Držte své city na uzdě a snažte se nezamilovat, vše se pak jen zkomplikuje. Pokud už chcete být nevěrná, jděte do toho s tím, že jde jen o sex. Pozor, aby se nezaláskoval ani milenec.
 3. Ani té nejlepší kamarádce o ničem neříkejte. Přes všechny sliby to určitě někomu řekne, protože to nevydrží.
 4. Pozor na telefonáty. Rozhodně si neukládejte číslo milence do paměti mobilu. Někdo si ho přeci uloží, ale například pod jméno své kamarádky. To ale také není vhodné. Co když manžel použije váš mobil a bude volat kamarádce. Nejlepší je zakoupit další utajený telefon, nebo alespoň samotnou sim kartu, kterou budete střídat.
 5. Pokud voláte z běžného telefonu, zavolejte po hovoru někam jinam. Manžel může použít volbu redial a dovolá se přímo milenci. U některých telefonů stačí na chvíli odpojit přívodní šňůru. Telefon tak ztratí paměň o posledním volaném čísle.
 6. Používejte kondom, obzvlášň pokud se jedná o náhodnou známost, či partnera, o jehož sexuální minulosti toho moc nevíte.
 7. Nedávejte milenci svou adresu, nechcete přeci, aby se objevil přede dveřmi.
 8. Dávejte pozor na dopravní přestupky. Není nic horšího, než když manžel uvidí vaší fotografii s milencem při překročení rychlosti přímo na policejní stanici.
 9. Nezanechávejte za sebou žádné stopy, žádné vzkazy na papíře, žádné dopisy, vše okamžitě zničte.
 10. Snažte se se s milencem co nejméně ukazovat. Scházejte se až na místě odlehlém o d vašeho bydliště. Mějte vždy připravenou historku pro případné setkání s kýmkoli z okruhu vašich známých.
 11. Pozor na líbání a tvrdší sex. Především krk je velice choulostivý a nepříjemně vyhlížející krevní podlitina se jen těžko vysvětluje.

Nakonec jedna nejdůležitější rada na závěr. Pokud to půjde, nepouštějte se do jakékoli nevěry vůbec. Pokud si svého manžela alespoň trochu vážíte, jste upřímná a chcete i dále společně žít, nemá to cenu. Nevěrou se nikdy nic nespraví. Možná to chvíli bude pěkné, ale manželské problémy to nevyřeší.
Jestliže máte problémy se sexem, zkuste si o tom promluvit, nebo si dojít do poradny. Často se stává, že se trápíte a manžel ani netuší, že nějaké problémy máte.

autor: Helena

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se chcete v práci zviditelnit, podívejte se na svět pozitivníma očima. V tento den jste akční a prahnete po úspěchu. Pokud chcete povýšit, máte jedinečnou šanci na vítězství.…

Nejčtenější články

Doporučujeme