Madonna slaví šedesátku

Madonna slaví šedesátku

Madonna v květnu 2018 na slavnostním galavečeru MET Profimedia
Díky józe je pořád v kondici Profimedia
Madonna si nechala vyhladit vrásky Profimedia
Civilní fotka. I bez retuše je to pohledná žena Profimedia
22
Fotogalerie

Jak být v šedesáti štíhlá jako Madonna? Tady jsou její triky

Právě oslavila šedesátku. Tohle číslo pro ni ale vůbec nic neznamená, Madonna pořád ráda vyvolává emoce a obklopuje se stále mladšími milenci. Být sexy považuje za povinnost každé ženy a taky to dává hlasitě najevo. Díky čemu vypadá pořád tak báječně?

Tvrdá dřina

Kdo by čekal, že se s věkem tahle americká popová královna zklidní, ten se hodně zmýlil. Madonna byla vždycky rebelka, která ráda provokovala. Ať už to byly texty jejích písní, sexy špičatá podprsenka nebo vyzývavé pohyby. Jenže Madonna to nemá zadarmo, je taky symbolem tvrdé dřiny. Její tanečníci o ní prohlašovali, že zkoušky na koncerty byly jako armádní výcvikový tábor. Nikdy nedala nikomu ani sobě nic bez námahy. Úspěch si tvrdě vydobyla a její nádherná postava je výsledkem přísného režimu.

Pokračování 2 / 4

Svaly a žádný tuk

Na svém těle tvrdě pracuje. Nemá na něm ani gram tuku, její ruce jsou šlachovité a je jasné, že za tím vším jsou hlavně nekonečné hodiny v posilovně. Kromě posilování cvičí Madonna jógu, pilátes, jezdí na koni.  Díky tomu, jak sama říká, se pořád cítí jako ve dvaceti a taky se tak pořád chová. Je jí fuk, co si o ní myslí ostatní. „Věřím, že všichni mají svá práva. A věřím, že by si ženy měly udržet svou sexualitu a osobnost. Nevěřím, že by se od určitého věku mělo dávat pozor na to, co říkáme,“ řekla Madonna v jednom z rozhovorů. A je jasné že mladá mysl má vliv i na to, jak vystupuje, jak se chová. A tím pádem, jak ji lidé vnímají. 

Pokračování 3 / 4

Stehna jsou slabina, o to víc na nich maká

Každá z nás máme nějakou část těla, která není úplně dokonalá, ať už si to jen myslíme nebo to tak prostě je. Někdo má větší zadeček, někdo přibírá přes prsa, někomu s přibývajícím věkem povolují paže, i když se snaží cvičit. Dost často začneme své nedostatky zakrývat, vezmeme je na milost nebo, když se s nimi nesmíříme, nás trápí, ale to je tak asi všechno. Ne tak Madonna. Za svou slabost považuje stehna, přitom je chce mít dokonalá. Na pódiu kolikrát pobíhá s tak krátkými kraťásky, až odhaluje i stydké pysky.

Její řešení problému? Když tě něco trápí, musíš na tom o to víc zamakat. „Je jak blázen. Všichni máme nějakou část těla, s níž nejsme spokojení, ona si myslí, že jsou to její stehna, takže trávíme spoustu času jejich tvarováním a zeštíhlováním. Ona na tom maká strašně tvrdě,“ řekla Nicole Winhoffer britskému listu The Sun.

Pokračování 4 / 4

Cukr a mléko nekonzumuje

Kromě tvrdé práce na těle věnuje Madonna spoustu času i jídelníčku. I ve stravování je na sebe přísná. Nejí cukr, mléčné produkty, téměř žádnou mouku a ovoce si dopřeje jen občas. S makrobiotickou stravou jí pomáhá osobní kuchař, který jí denně připravuje pochoutky ze zeleniny, luštěnin, mořských řas a sóji. Dalo by se říct, že se stravuje podobně jako Japonky. Pokud jede někam na koncert, má přísné požadavky na to, co bude jíst. A aby toho nebylo málo, vozí s sebou čisticí tým, aby po ní nikde nezůstala DNA.

Doporučujeme

Články odjinud