Jak celebrity oblékaly figuríny a jakou mají rády módu

19. 5. 2012
Jak celebrity oblékaly figuríny a jakou mají rády módu
Herci, moderátorky, ale i zpěváci se přišli inspirovat, čím by mohli oživit svůj letní šatník. Příležitost k tomu měli v nově otevřené a v České republice největší módní prodejně v Praze. Slavnostním zahájením provázela Eva Decastelo s Vlastou Korcem.

Novopečená maminka Lejla Abbasová

Zatímco například během podvečera předváděli na mole modelky plavky či letní oblečení, někteří herci si zahráli na stylisty a vyzkoušeli obléknout figuríny podle svého vkusu.

Od malé syna si na chvíli odskočila Lejla Abbasová, která jako čerstvá maminka prozradila, že se pěkně obléká velmi ráda. „Nevadí mi tepláky, kraťasy, cokoliv pohodlného, ale samozřejmě si velmi ráda vybírám společenské oblečení, boty a doplňky, které k nim patří,“ říká Abbasová.

Herec Martin Kraus přiznal, že v jakémkoliv obchodě s oblečením je ochotný strávit při nakupování tak maximálně pět minut. Proto je odkázaný na to, co mu koupí maminka a přítelkyně. „Já mám rád volnější věci, jsem vyloženě džínovej typ. Dával jsem přednost mikinám a tričku. Také boty mám rád bez tkaniček a vlasy nechávám růst přirozeně. Do zrcadla se na sebe podívám, jen když si ráno čistím zuby. Ale právě přítelkyně s mámou mě naučily nosit sportovní košile, protože mi je pořád kupovaly,“ říkal herec.

Martin Kraus

Martin si v prodejně zahrál na „beach boye“ a módního stylistu zároveň. Pokoušel se figuríně obléknout plavky, ale dost s tím bojoval, i když už to určitě někdy dělal. „Já sám ale plavky doma vůbec nemám a třeba plavkové šortky bych si na sebe nikdy nevzal. Když jedu na koni a vidím hezké místo na koupání, prostě skočím do vody oblečenej, třeba v džínovejch kraťasech,“ přiznal.

Jaké oblečení se Martinovi líbí na ženách? „Na dívkách mám rád pleteniny, připadají mi ženské a někdy i hodně rafinované. Moc se mi nelíbí oblečení, které toho hodně odhaluje. Dívčí krása má být v utajení, aby mohl chlap používat svou fantazii,“ líčil romantický herec.

Na své si přišly i herečky. Petře Horváthové se líbí muži v košilích a v boxerkách. Samozřejmě ne pouze takto oblečení. „Mám ráda muže v obleku nebo saku, ale i ve streetovém oblečení, hlavně ale musí být upravení a navonění. Já sama jsem spíš kalhotový typ, ale pár sukýnek jsem si pořídila. Když vystupuju s kapelou Monoskop, tak protože mám jako zpěvačka za sebou pět chlapů, naopak si beru šaty, abych mezi nimi vypadala co nejvíc žensky,“ líčila Petra.

Vendulka Křížová s Petrou Horváthovou

Vendulka Křížová dává často přednost praktické módě. „Tím, že mám děti, psy, kočky a všechno to musím obstarat, mám ráda sportovní oblečení, ve kterém se cítím pohodlně, všechno zvládám a stíhám. Ale když vyrazím třeba na nějakou dámskou jízdu, ráda si užiju vyloženě ženskou módu – podpatky a koktejlky. Na mužích mám ráda taky sportovní módu, obzvlášť košile. Ale košile zásadně bez kravat. Divím se, jak je na sobě můžou muži strpět. Já být chlap, kravatu bych si na sebe nikdy nevzala,“ smála se herečka.

Pokud herci zrovna nezkoušeli oblečení, nezkoumali novou módní značku nebo si neprohlíželi bytové doplňky, mohli si vychutnat taky módní přehlídku Agáty Hanychové a dalších modelek, vystoupení Noida Bárty, Olgy Lounové, Daniela Nekonečného a dalších zpěváků.

Agáta Hanychová v dobrém rozmaru s Miroslavem Šimůnkem

Zdroj Alka Hájková, www.viposobnosti.eu

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední pracovní dny budou v září klidné. Nelze říci, že by se vám úplně dařilo, ale nehrozí vám nic špatného. Sice jste si to malovali jinak, jenom se v tomto období snadno vyčerpáte a z…

Nejčtenější články

Doporučujeme