Jak elegantně uvázat šálu nejen ke kabátu a kde ji sehnat ve slevách?

5. 2. 2020
I když to v posledních dnech venku vypadalo na úplné jaro, zima ještě určitě neřekla svoje poslední slovo. Jestli tedy zvažujete nákup šály, neváhejte, protože některé kousky už nyní seženete ve slevách a rozhodně je ještě využijete! Tady je aktuální nabídka českých obchodů plus video, kde najdete více tipů na zajímavé uvázání šály.

Kostka, zvířecí vzory i jednobarevná

Vybrat si v aktuální nabídce můžete jednobarevný kousek, který bude krásně sedět k výraznějšímu vzorovanému kabátu, nebo naopak zvolit jednobarevný svršek, který oživíte originální šálou. Nosí se zvířecí vzory, jimž vévodí kohoutí stopa, oblíbená je také kostka na různé způsoby.

Aby šála vypadala opravdu dokonale, je třeba ji elegantně uvázat. Věděla jste, že takových způsobů je dokonce víc? Podívejte se na naše video a vyzkoušejte si, který styl bude nejvíc sedět právě vám. Inspiraci na šály pak najedete v naší galerii v úvodu článku.

Podívejte se na video, jak si správně uvázat šálu:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nepouštějte se do větších úklidových akcí a přemísťování nábytku. Mohli byste se nejen vyčerpat, dokonce i poranit a pohádat se s partnerem. Volné chvíle věnujte svým dětem.…