Jak zhubnou jednotlivá znamení v roce 2019: Kdo to dokáže, kdo to hned vzdá?

4. 1. 2019
Jak zhubnou jednotlivá znamení v roce 2019: Kdo to dokáže, kdo to hned vzdá?
Dlužno říct, že hubnutí a úvahy o tom, jak co nejrychleji pozbýt několika kilogramů získaných během Vánoc a novoročních oslav, patří k tomuto ročnímu období stejně jako ke lvovi hříva nebo ke gepardovi skvrny. Kdo z nás se na začátku ledna nepodíval smutnýma očima na cifru, kterou ukazovala váha, a neřekl, že s tím prostě musí něco dělat? A co v tomto případě dělají jednotlivá znamení?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Na váhu vskočí s energií sobě vlastní hned prvního ledna. Když se mu to, co na ní uvidí, nelíbí, sleze a vskočí ještě jednou (možná je to jen chyba měření, protože něco tak příšerného, co se mu ukazuje, přece nemůže být pravda). Když zjistí, že to pravda je, vynadá každému, kdo mu přijde pod ruku. Měli přece dohlížet, aby se tak necpal! Následně se rozhodne, že začne cvičit. To je ale už tak unavený, že si lehne k televizi a cvičení nechá na další den.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S grácií jste se prodrali do závěru pracovního týdne a už vám nebrání nic v cestě, abyste prožili zábavou nabitý týden. Zasloužíte si odpočívat a upevňovat partnerské vztahy. Přemýšlejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme