Komentáře k článku zpět na článek

Alena 9. 1. 2019 | 16:44

Je známo,že vychrtlé dietami ženy jsou protivné,protože jsou stále hladové a proto všeho s mírou.Mám slabou nadváhu,ale jsem usměvavá a štastná s věkem jdou prostě kila nahoru a není to vlivem jídla.S tím ,když se smíříte,tak budete spokojená a lidmi i oblíbená......

Dáša 7. 1. 2019 | 16:26
Dáša 7. 1. 2019 | 16:26
Adrea 5. 1. 2019 | 22:29

Hubnutí je skvělej kšeft, rok od roku se železnou pravidelností se po Vánocích okamžitě vynoří milion reklam, který nás přesvědčují o tom, že musíme nutně držet diety a hubnout, protože po pár dnech svátků jsme vykrmení čuníci. Fyziologický možnosti lidskýho těla ale mluví naštěstí jiným jazykem a po Vánocích a Novým roce si tak vykoledujeme maximálně tak zkaženej žaludek. To za prvý. Za druhý, tělo ví, že dietama se nehubne, jo-jo efekt je neúprosnej.A propos, mám opačnej problém, potřebuju nabrat deset kilo svalů, kde jsou reklamy pro mě?

Ajka 5. 1. 2019 | 14:58

Tak to teda nesedí, jsem panna, sladké miluji, slané a pikantní taky, pořád nekoukám na špíčky do zrcadla a celozrnný chleba nejím, tak co si vymýšlíte. A z váhy se nehroutím ,protože tlustá nejsem,jsem akorát,tak co ?

Přečtěte si také

Horoskopy

Využijte své schopnosti na maximum, protože jste podnikaví a kreativní. Určitě se vám povede v…

Nejčtenější články

Doporučujeme