Komentáře k článku zpět na článek

farah.farah 10. 8. 2015 | 14:26

mám kamarádku co je vysoká a velice štíhlá a nemusí pro to nic dělat. Jídlo si nijak nehlídá, sportuje pro zábavu občas, nic mimořádného. Byla jsem s ní na dovolené a ano jí o něco méně než já, ale jí stejné prasárny jako já, miluje sušenky a jesenku například. Myslím že u ní je ta přirozená štíhlost dílem dobrých genů které jí nadělily rychlý metabolizmus a dílem tím, že nemá potřebu se přejídat třeba kvůli emocím a pod. Prostě jí skutečně jen kvůli hladu, což bohužel vždy není můj případ.
Tak že za mne závěr s dobrými geny může být člověk štíhlá aniž by musel řešit co a kdy jí. Ti ostatní to holt řešit musí a nebo se vykašlou na perfektní tajli.

kiburi 8. 8. 2015 | 20:58

asi to opravdu není zadarmo.Takovou kliku má zřejmě jen málokdo. Ti celoživotně hubení jsou ale pak často po šedesátce dost vráskatý.
Pokud to někoho živí a je na takovej denní režim zvyklej, ani mu to jako odříkání nepřijde. To jen pro líný a žravý a nedisciplinovaný je to výmluva, že vypadaj, jak vypadaj.

šiška 8. 8. 2015 | 15:10

Jak hubnou, no to je mi informace! Přeci tak, že nežerou i když to vehementně tají a zapírají! Jen by mě zajímalo co mají ze života. Jasně že přežírání je nezdravé a pak je z člověka koule, ale to co dělají oni, že jsou o 1 mrkvi a jablku to by mě žádná sláva za to nestála. Ale každého věc jak se týrá,že.

Přečtěte si také

Horoskopy

Bez obav můžete kývnout na všechno, co po vás dnes bude váš miláček žádat. Ovšem nikde není psáno, že…

Nejčtenější články