Jak lze snadno otěhotnět?

21. 8. 2001
Jak lze snadno otěhotnět?
V poslední době se zajímám o vše, co souvisí s těhotenstvím a vlastně i s otěhotněním. Jsem jednou z těch, které se začaly pokoušet o miminko. Myslím, že takových žen, jako já je hodně a tak by bylo zajímavé diskutovat o tom, jak jsme úspěšné, zda to vyšlo hned první měsíc nebo až za půl roku.

Jak lze snadno otěhotnět?

Milé čtenářky,

ráda se zapojuji do různých diskusí. V poslední době se zajímám o vše, co souvisí s těhotenstvím a vlastně i s otěhotněním.  Jsem jednou z těch, které se začaly pokoušet o miminko. Myslím, že takových žen, jako já je hodně a tak by bylo zajímavé diskutovat o tom, jak jsme úspěšné, zda to vyšlo hned první měsíc nebo až za půl roku, jak dlouho to trvalo těm, kterým se už poštěstilo otěhotnět, jak dlouho se mají páry snažit, než by měly vyhledat lékařskou pomoc a vůbec diskutovat o všem, co s tímto tématem souvisí. Těším se na reakce vás ostatních čtenářek, věřím, že se na toto téma rozvine nejen zajímavá, ale i poučná diskuse.

S pozdravem čtenářka Kateřina Nováková.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je prostě den, ve kterém nechcete být sami a ležení u televize není pravé ořechové. Pokud vyrazíte mezi lidi anebo jen tak na procházku, všechno bude fajn. Možná byste snesli také…

Nejčtenější články

Doporučujeme