Jak mít oční okolí bez vrásek a otoků: Držte se těchto rad a omládnete!

5. 9. 2022
Hydratace a výživa – to jsou dva hlavní úkoly, na které se musíme zaměřit při péči o oční okolí. Pleť v blízkosti očí je asi desetkrát tenčí než jinde na těle, proto vyžaduje speciální péči. Zde je návod ve čtyřech krocích, jak správně postupovat, abyste se vyhnula vráskám a kruhům pod očima.

SOS pro okamžitou svěžest

Současným hitem v péči o oční okolí jsou liftingové hydrogelové polštářky pod oči. Použít je můžete vždy, když potřebujete tuto oblast viditelně a během krátké doby intenzivně vypnout a vyhladit. „Obsahují totiž ideálně se doplňující účinné látky, jako jsou aloe vera, extrakt z ječmene, polysacharidy z červených řas, D-panthenol a kyselina hyaluronová. A najdete v nich také zlaté třpytky, které pleť vizuálně rozjasňují, a vytvářejí tak nádech kouzla a luxusu. Osvěžující efekt polštářků ještě zesílíte, když je necháte nachladit v lednici,“ radí Martina Košťálová z české kosmetické firmy Essenté.

Jak omladit obličej cvičením? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V první polovině pracovního týdne budete mít dobrou náladu, ale stejně by se mohlo ledacos pokazit. Udržujte se v kondici. Hodně relaxujte a nenuťte se do ničeho, co se vám vlastně ani…