Jak na domácí ovocný wellness?

7. 9. 2015 Prezentace klienta
Zavřete za sebou koupelnové dveře a vyhraďte si chvilku pro sebe. Snazší způsob, jak čelit každodennímu stresu, únavě a podzimním splínům neznáme. Stačí na sebe pustit horkou sprchu, zapálit vonnou svíčku a alespoň na chvíli nechat myšlenky jen tak plynout.

Báječným průvodcem po Vašich domácích lázních může být třeba nová limitovaná edice Hruška od české značky Manufaktura. Ovoce patří k těm největším životabudičům, a to ve všech svých podobách. Obohatíte-li svůj domácí wellness rituál o vůni ovoce, o dobrou náladu máte automaticky postaráno. Ze všech vůní nejlépe totiž odplavují stres i splín. Babí léto i celý podzim vám spolehlivě zpříjemní právě šťavnatá hruška.

Klepněte pro větší obrázek

Proč podzim ovládá právě hruška? Hruškový výtažek, bohatý na ovocné kyseliny a vitamín C s vysokým obsahem antioxidantů, coby jmenovatel této kosmetické řady, napomáhá předcházet stárnutí pokožky, zajišťuje její hydrataci a zvláčňuje ji, aniž by zanechal pocit mastnoty. Ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu přispívá k regeneraci a komplexní ochraně pokožky před nepříznivými vnějšími vlivy. V kombinaci s příjemnou vůní je to kombinace všech faktorů, které naše pokožka na podzim potřebuje.

K domácímu wellness budete potřebovat:

Zjemňující sprchový gel s hydratačními a zvláčňujícími výtažky ze slunných hrušek a cenným ovesným betaglukanem, panthenolem a glycerinem.

Klepněte pro větší obrázek

Pečující krém na ruce s hruškovým výtažkem a bambuckým máslem , cenným ovesným beta-glukanem, rostlinným glycerinem, makadamovým a hroznovým olejem, panthenolem a alantoinem.

Klepněte pro větší obrázek

Zvláčňující tělové mléko s hruškovým výtažkem , mandlovým olejem, rostlinným glycerinem, ovesným beta-glukanem, vitamínem E a panthenolem.

Klepněte pro větší obrázek

Hruškový sirup s karamelem a skořicí s jedinečnou chutí přírodní hruškové šťávy a hruškového pyré (83%), tmavého karamelu a aromatické skořice. Neobsahuje umělá barviva, aromata a sladidla a je vyráběn studenou cestou, tj. není pasterován, díky čemuž si dokáže zachovat veškeré hodnotné látky.

Klepněte pro větší obrázek

Novou limitovanou edici hruškových produktů nakoupíte na www.manufaktura.cz a sirup v kamenných prodejnách Manufaktura!

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V práci se na šéfovu nespokojenost vybodněte a dělejte si věci podle svého tempa. Nakonec sám nadřízený uzná, že jste dobří a vaše výkony se mu líbí. Na to si však počkáte do konce týdne.…

Nejčtenější články

Doporučujeme