Jak na jaře zhubnout ?

20. 3. 2001
Jak na jaře zhubnout ?
aro je před námi, léto tu bude coby dup a vánoce ( a mnohdy smutná zima) určitě zanechala své stopy. Než se pustíte do hubnutí, zkuste nejdříve zjistit, zda to máte opravdu zapotřebí?

Jak na jaře zhubnout ?

Jaro je před námi, léto tu bude coby dup a vánoce ( a mnohdy smutná zima) určitě zanechala své stopy. Než se pustíte do hubnutí, zkuste nejdříve zjistit, zda to máte opravdu zapotřebí? Mnoho žen má pocit, že musí hubnout a přitom má štíhlou postavu, jen na některých místech něco "plandá".

V tom případě je lepší než hubnout, začít posilovat. "Plandání" kůže a svalstva není otázkou tuku, ale zpevněného svalstva. Zajděte proto do slušné posilovny a pokud nevíte, jak na to, sežeňte místního trenéra a ten vám poradí. Řekněte mu, že potřebujete zpevnit zadek, břišní svaly, prsa a paže. On už vám určitě poradí.

Posilování má jednu velkou výhodu. Zpevněné svalstvo má oproti tuku a ochablým svalům o mnoho větší spotřebu energie, a to i v klidovém stavu. Když bude vaše tělo plné silných svalů, nejen, že se budete cítit lépe, ale tělo bude spalovat více energie a vy si můžete dopřát i o trochu více jídla.
Při posilování se neděste změn na váze. Svaly jsou o mnoho těžší než tuk, a tak můžete vážit více a přesto být štíhlejší.
Příště si povíme, jak se zbavit uložených zimních tuků.

autor: Michal

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ranní probuzení nebude příjemné. Špatná zpráva se projeví na vaší náladě po celý den. Zkuste na chvíli zapomenout na své starosti při programu, který navrhne váš partner. Snaží se vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme