Jak na lepší sex a silnější orgasmus: Noste vysoké podpatky!

8. 12. 2021
Foto: iStock
Jak na lepší sex a silnější orgasmus: Noste vysoké podpatky! | Foto: iStock
Boty s vysokými podpatky nosí každý den více než třetina žen a i díky nim jsou vnímány jako sexy a fyzicky atraktivní. Věděla jste ale, že podpatky mohou zlepšit milostný život? Nošení podpatků totiž posiluje svaly pánevního dna, což nejen podporuje lepší sexuální stimulaci, ale i silnější orgasmus.

Přitažlivost na podpatcích

Milovnice vysokých podpatků jsou obecně muži vnímány jako atraktivnější a více sexy, což dokládají i různé průzkumy. Podle starší studie francouzských odborníků uveřejněné v odborném žurnálu Archives of Sexual Behavior byli například muži mnohem svolnější odpovídat na průzkumy veřejného mínění, pokud byla tázající se žena na podpatcích. Dámy na jehlách rovněž mnohem rychleji upoutali mužskou pozornost v baru. „Muži reagují hlavně na vizuální podněty, proto pokud chce žena upoutat mužskou pozornost, obecně se jí to lépe podaří v botách na vysokých podpatcích. Taková obuv totiž ovlivňuje držení těla, ženy vypadají opticky štíhlejší a vyšší,“ dodává k poznatkům Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz.

Jak snadněji dosáhnout orgasmu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše je během ledna v negativním postavení k vašemu znamení, proto se nepyšníte dobrým obchodním duchem. Kupujete předražené věci, které si nejdříve moc přejete, ale později se vám…