Jak na lepší sex a silnější orgasmus: Noste vysoké podpatky!

8. 12. 2021
Boty s vysokými podpatky nosí každý den více než třetina žen a i díky nim jsou vnímány jako sexy a fyzicky atraktivní. Věděla jste ale, že podpatky mohou zlepšit milostný život? Nošení podpatků totiž posiluje svaly pánevního dna, což nejen podporuje lepší sexuální stimulaci, ale i silnější orgasmus.

Přitažlivost na podpatcích

Milovnice vysokých podpatků jsou obecně muži vnímány jako atraktivnější a více sexy, což dokládají i různé průzkumy. Podle starší studie francouzských odborníků uveřejněné v odborném žurnálu Archives of Sexual Behavior byli například muži mnohem svolnější odpovídat na průzkumy veřejného mínění, pokud byla tázající se žena na podpatcích. Dámy na jehlách rovněž mnohem rychleji upoutali mužskou pozornost v baru. „Muži reagují hlavně na vizuální podněty, proto pokud chce žena upoutat mužskou pozornost, obecně se jí to lépe podaří v botách na vysokých podpatcích. Taková obuv totiž ovlivňuje držení těla, ženy vypadají opticky štíhlejší a vyšší,“ dodává k poznatkům Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz.

Jak snadněji dosáhnout orgasmu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Berani, měli byste se držet zkrátka a neutrácet. Při pohledu na bankovní účet zjistíte, že na tom nejste úplně ideálně. Pakliže chcete zabránit katastrofě, začněte šetřit. I když je…