Jak na uvolňující erotickou masáž

21. 5. 2001
Jak na uvolňující erotickou masáž
Správná masáž přináší uvolnění a zmírnění únavy. Váš utahaný partner získá po masáži novou sílu. Je to staletími ověřená metoda, tak proč ji nevyzkoušet?

Jak na uvolňující erotickou masáž

Správná masáž přináší uvolnění a zmírnění únavy. Váš utahaný partner získá po masáži novou sílu. Je to staletími ověřená metoda, tak proč ji nevyzkoušet?

Před každou masáží je třeba uvolnit celé tělo. Vytvořte doma příjemnou teplou atmosféru s mírným osvětlením. Vhodné jsou svíčky nebo aromalampy a uklidňující hudba.
Partnera uložte na postel nebo ještě lépe na matraci na zem. Pro optimální uvolnění páteře musí ruce ležet podél těla.

K masáži potřebujeme masážní olej. Někdy stačí použít krém, ale ten se rychle vstřebává a spotřeba bude větší. Olej musíte zahřát třením rukou. Studený olej na pokožce způsobí šok. Olej aplikujte pouze tam, kde budete masírovat.

Jaké jsou základní masážní techniky:

1. Tření - touto technikou připravíte a zahřejete kůži před masáží. Klouzejte dlaněmi pomalu po pokožce a silným tlakem vtírejte olej. Při tření se v masírované oblasti rozproudí více krve.
2. Roztírání - krouživými pohyby pomocí bříšek prstů masírujte okolí páteře. Tím odstraníte ztuhnuté svalstvo. Časem rozpoznáte i svalové skupiny, které jsou ztuhlejší a ty je třeba řádně rozmasírovat. Partnera to bude možná i trochu bolet. (to už ale nebude erotická masáž).
3. Sekání - podobně jako v karate sekejte dlaní do zad, ale sekejte jemněji a prsty mějte uvolněné a mírně roztažené.
4. Bubnování - schovejte palce a ostatními prsty bubnujte rytmicky po celé ploše zad. Tato technika je velice příjemná pro partnera, ale unavující pro ruce.
5. Hnětení - celu dlaní masírujte jemnými pohyby celé tělo.

Vše dělejte rovnoměrně, pomalu a rytmicky. Mezi pohyby nedělejte velké přestávky. Soustřeďte se na partnerovy pocity.

Po takovém rozehřátí můžete pomalu a nenápadně přejít k jemnější a vzrušivější masáži. Sedněte si blíž a naklánějte se nad partnera, až ho budete hladit vlasy a později i bradavkami. Při masáži postupně přecházejte na erotičtější místa od ušních lalůčků po krk a prsní bradavky partnera.
Zkuste také dolní končetiny, od stehen po třísla atd. Fantazii se meze nekladou a další postup necháme na vás. Věřte, že váš partner bude po takové masáži nezvykle citlivý a jemný.

Mnoho zajímavých zážitků při masáži vám přeje Helena.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Opravdu se držíte a nevyvoláváte žádné konflikty, které by pokazily víkendovou náladu. Připravte se na den plný smíchu, zábavy a nových inspirací. Tato pomoc přijde z řad rodinných…

Nejčtenější články

Doporučujeme