Jak najít vnitřní štěstí podle znamení. Tohle je klíč, který vám to umožní

18. 4. 2021
iStock
Jak najít vnitřní štěstí podle znamení. Tohle je klíč, který vám to umožní | iStock
Znovuobjevit vnitřní štěstí lze, ale musíte opustit všechno, co vás v minulosti svazovalo a trápilo. Tímto způsobem získáte zpět svou ztracenou sebedůvěru a vybudujete si silnou osobnost. A co je nejdůležitější – budete skutečně šťastní. Jak na to? Tady je klíč k vnitřnímu štěstí pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran (21. března − 19. dubna)

Vím, kdo jsem

Beran vládne hlavě – rozumové složce osobnosti. Bez silného cíle a uvědomění si vlastní identity nemusí být Beran šťastný. Beran, kterému vládne planeta Mars, je také přirozeným vůdcem. Berani jsou bojovníci, rebelové, kteří rádi mění pravidla. Potřebují ke štěstí důvod a taky musí pochopit, kdo jsou. Uklidněte svou mysl a zkuste se podívat hluboko do svého nitra. Tiše se zeptejte sami sebe: „Kdo jsem?“ A počkejte, co uvidíte. Jakmile se soustředíte na to, co opravdu chcete, dostanete to a budete spokojení.

Proč jsme zlí na ty, které máme nejraději? Podívejte se na video: 

Úvodní foto: iStock

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento pracovní týden byl přímo fantastický, zasloužíte si však mnohem více. Merkur je báječném sextilu s vaším znamením a podaří se vám ještě velké věci. Nyní však odpočívejte a vymyslete…