Jak naučit partnera, aby vám dopřál skvělý orální sex až k orgasmu

26. 5. 2021
Foto: iStock
Jak naučit partnera, aby vám dopřál skvělý orální sex až k orgasmu | Foto: iStock
Orální sex je praktika, která často jako jediná může ženám zaručit orgasmus, ne každý muž v ní však vyniká. Málokdo si do toho nechá mluvit, ale pokud je váš partner alespoň trochu otevřený, jistě si rád nechá poradit. A jestli mluvení o intimnostech dělá problém vám, prostě mu dejte přečíst tento článek.

Slovní předehra

To první, co by měl muž vědět, je, že na vás má mluvit! Říkat, co se mu na vás líbí, zatím co vás prozkoumává. Třeba jak se mu líbí vaše křivky, hebkost kůže, vůně nebo chuť. Samozřejmě, že by měl také vědět, kolik je tak akorát únosné množství, aby vás to na druhou stranu neotrávilo a nepřála jste si, aby raději držel jazyk za zuby.

I když většina mužů žije v iluzi, že potřebujeme dlouhé předehry, pár správně zvolených (a klidně i ne úplně slušných) slov nás zpravidla dokáže nažhavit během pár minut. A to by si měli muži zapsat za uši! 

Máte schopnost dosáhnout orgasmu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Evropský den židovské kultury oslavíte po svém, protože patříte k milovníkům historických zajímavostí obecně. Zajít si do muzea a za památkami dob dávno minulých je pro vás povzbuzující.…