Jak nepokazit vztah hned ze začátku: Co byste neměla dělat v jeho počátcích?

27. 7. 2019
Jak nepokazit vztah hned ze začátku: Co byste neměla dělat v jeho počátcích?
Začátky vztahů bývají krásné, ale i složité. Zamilovanost je skvělá věc, ovšem nasazuje nám klapky na oči a my kromě nového partnera nevidíme nic jiného. Zkuste je na chvilku sejmout a postarat se o to, aby vztah vydržel i ve chvíli, kdy první zamilovanost opadne!

Chcete trávit čas jen a jen s ním

Je to pochopitelné, jste zamilovaná a nedokážete myslet na nic jiného než na něj. Všechno ostatní jde stranou a vy toužíte strávit s ním každou volnou chvilku, a pokud možno v soukromí. Jenže to nevede k ničemu dobrému. Oba partneři ve vztahu potřebují dýchat, a pokud na něm budete viset jako pijavice, začne se brzy dusit. A také mu pravděpodobně začnete lézt na nervy, ať už bude zamilovaný sebevíc. Pokuste se přemoct a dejte mu svobodu. A co víc, dopřejte ji i sobě! Zajděte s kamarádkami na drink, jděte si zacvičit, udělejte si den jen pro sebe. Uvidíte, že pak si společných chvilek budete o to víc vážit!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jen málokteré znamení je tak upřímné a citlivé jako vy, a proto není divu, že se můžete napálit. Někdo by vám měl konečně říct, že všichni lidé nejsou pravdomluvní a dovedou dělat zlé…

Nejčtenější články

Doporučujeme