Jak neztratit babičku ani dítě? Díky GPS lokátoru!

5. 8. 2019 Reklama
Děti i rodiče hrají v našich životech důležitou roli. Přirozeně se o ně tedy bojíme. Staráme se, zda došli do školy, na nákup, ke kamarádce, zda se vrátí z výletu. I když někam vyrazíme společně, stačí mžik a ztratíte je z dohledu. Jak babičku, dědečka ani děti neztratit? Díky GPS lokátoru.

Rodiče malých dětí to jistě znají. Stačí se na chvilku otočit a najednou dítě nevidíte. Začnete panikařit, potíte se, voláte na něj. I těch pár vteřin, než na vás vybafne zpoza regálu se vám zdá jako věčnost. Když později potomek sám chodí do školy, protože vy musíte do práce, trnete obavami, zda tam došel. Odpoledne cestou domů jakbysmet. Jen ať se mu nic nestane.

Kdo se stará o seniory je na tom podobně. Tu se někde zapovídají, zamotají se v uličkách a těžko hledají cestu ven. Pokud se k tomu přidá třeba Alzheimer, není o co stát. I obyčejná cesta kolem domu se může změnit v horor, protože si nevzpomenou, odkud vlastně přišli.

Jinak tomu není třeba ani na výletech. Stačí se zadívat do výběhu zvířat, obdivovat nějaký pěkný kousek ve výloze a na pár chvil polevit v ostražitosti.

Řešením, jak se strachy nezbláznit a nikoho neztratit, je GPS lokátor. Maličká krabička, která ušetří mnoho starostí.

Jak GPS lokátor funguje?

Malá krabička, která slouží ke sledování pohybu osob, zvířat a věcí v reálném čase. Jeho zprovoznění a obsluha je snadná.

Stačí do lokátoru vložit SIM kartu s možností posílat SMS zprávy a aktivními daty, nastavit interval lokace v rozmezí 5 vteřin až více než 2 minut a strčit ho do kapsy kabátu, aktovky, kabelky nebo batohu a je to.

Pohyb pak budete díky kombinaci GPS, GSM a Wifi sledovat v aplikaci Google Maps. Stejně tak si tam zobrazíte historii pohybu.

Pokud je dotyčná osoba ve vaší blízkosti, nebo její pohyb sledovat nepotřebujete, můžete trackování vypnout a tím šetřit baterii. Ta vydrží na jedno nabití 4-8 dní právě podle toho, jak často budete polohu kontrolovat.

Ideální také je lokátor vložit do obalu, který je součástí balení. Ochrání ho před možnými nárazy a vodou.

Trochu mi to připomíná GPS hodinky?

Máte pravdu. GPS lokátor funguje na stejném principu jako chytré hodinky. Jaké jsou výhody lokátoru?

  • Větší výdrž baterie
  • Malé rozměry – 2,8 x 4,2 cm, díky nimž ho umístíte i do malých prostor.
  • Polohu si zobrazíte v GoogleMaps, nepotřebujete speciální aplikaci.
  • Pokrytí je celosvětové

Od teď už nikoho neztratíte. Ušetříte si nervy a propocená trička. V případě potřeby se podíváte do aplikace a hned víte, kde vaši blízcí jsou.

Témata článku:   

Horoskopy

Milí Býci, jste aktivní a činorodí. Momentálně máte hned několik koníčků najednou a bavíte se s přáteli. Profesní svět je poněkud nepříjemný, proto si potřebujete spravit náladu. Po úplňku…