Jak okouzlit zajíčka? Buďte sebevědomá a nedělejte mu mámu!

10. 8. 2019
Jak okouzlit zajíčka? Buďte sebevědomá a nedělejte mu mámu!
Média zachvátila informace o tom, že si šestačtyřicetiletá topmodelka Heidi Klum vzala svého o sedmnáct let mladšího milence za manžela. Takové příběhy se dějí spíš ve filmech a ani u nich se nedá určit, zda jim láska vydrží. Neznamená to ale, že v reálném životě nemůžete prožít s mladým mužem alespoň žhavý románek. Jak docílit toho, abyste zajíčka získala?

Svádějte ho

Pokud jste se rozhodla, že chcete prožít románek s mladším mužem, bude pravděpodobně velká část „práce“ na vás. Mladí muži sice často po vztahu se zralou a zkušenou ženou touží, nedostatek zkušeností a respekt jim však někdy brání pokusit se podniknout první kroky. Vy se naopak jakožto žena protřelá životem nemáte čeho bát. Maximálně tak odmítnutí, ale to jistě se svými zkušenostmi přežijete. A nemusíte vymýšlet nic složitého, protože mladí muži nemají sváděcí techniky ještě zdaleka prokouknuté. Stačí svůdné pohledy, úsměvy, letmé doteky, dvojsmyslná konverzace a jistě budete slavit úspěch.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S kolegy si také nerozumíte a máte dojem, že vám hází klacky pod nohy. Milí Berani,…