Jak ovlivní období Berana ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v dubnu?

30. 3. 2021
Jak ovlivní období Berana ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v dubnu?
Až do dvacátého dubna budeme pod nadvládou Berana. Jde o činorodé znamení, které je všude tam, kde se něco děje. Lidé, kteří se narodili právě v tomto znamení, jsou nezávislí, aktivní, energičtí a žijí především přítomností. Bohužel někdy jsou až moc tvrdohlaví, což je může blokovat a způsobit nejednu nepříjemnost. Energie Berana přinese všem do života odvahu a taky vzrušující vibrace. Co dalšího vás ještě čeká v oblasti vztahů, kariéry a zdraví?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Všechno nejlepší, Berani! Tento měsíc je pro vás ideální příležitost vstoupit do centra pozornosti, nastavit kompas směrem k tomu, co chcete, a podniknout reálné kroky. Vaše sebedůvěra i energie budou dostatečně vysoké, aby vás zavedly, kamkoli potřebujete, a abyste dosáhli svých cílů. Nepřestávejte, dokud nebudete spokojeni tam, kde chcete být. Čekají vás dobré vibrace a spousty lásky. Mezi 9.–11. dubnem pozor na to, komu věnujete svůj čas a energii.

Co všechno může způsobit práce na směny? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po vyčerpávajícím týdnu zatoužíte po odpočinku a činnostech, které lze dělat s kamarády. Když si vyrazíte za sportem, vrátíte se domů jako znovuzrození. Zaměřte se také na výchovu dětí.…