Jak ovlivní období Býka ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v květnu?

22. 4. 2021
Jak ovlivní období Býka ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v květnu?
Jste připraveni? Začíná sezóna Býka, která bude letos pozitivní a plná vibrací. Ovládat nás budou tři velké planety, Venuše, Merkur a Slunce, což posílí Býčí energii a budeme díky ní pracovitější a rozhodnější. Upřednostňovat budeme bezpečí, stabilitu a odhodlání. To, co nás napadlo v hektické sezóně Berana, na tom teď víc zapracujeme.

Co je typické pro znamení Býka? 

Býk není jen práce. Venuše, planeta lásky a potěšení, vám dodá odvahu, abyste vylepšili svůj šatník, nechali se ostříhat (pokud tedy otevřou kadeřnictví), tetovat nebo se vrhli na zkrášlení svého domova. Venuše je taky planeta luxusu, takže si dopřejte aspoň jeden den, kdy si dáte jen to nejlepší. A protože je Býk super smyslné zemské znamení, očekávejte také velmi čilý sexuální život. V podstatě vás čeká období, kdy se nezastavíte v ničem a budete se cítit fajn.

Pozor si jen dejte na svou tvrdohlavost. Jakmile se soustředíte na své cíle, bývá pro vás těžké přijmout podněty od druhých. Zkuste si zapamatovat, že názor někoho jiného se může lišit od toho vašeho a že nemusí být špatný. Pokud se vám v poslední době nedařilo zklidnit, sezóna Býka je tu, aby vám pomohla relaxovat a odpočívat. Dělejte věci pomalu, buďte produktivní (ale ne až moc produktivní), užívejte si jarního počasí a oceňujte maličkosti.

Co všechno může způsobit práce na směny? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento pracovní týden byl přímo fantastický, zasloužíte si však mnohem více. Merkur je báječném sextilu s vaším znamením a podaří se vám ještě velké věci. Nyní však odpočívejte a vymyslete…

Nejčtenější články

Doporučujeme