Jak ovlivní období Raka ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v červenci?

9. 7. 2020
Jak ovlivní období Raka ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v červenci?
Až do 22. července budeme žít pod vlivem Raka. Co to pro jednotlivá znamení bude znamenat? Rak je vodní znamení spojené s Měsícem a ti, kteří se v tomto znamení narodili, jsou známí svou citlivostí a silnou intuicí. Proto se v tomto období i vy řiďte především intuicí.

Během tohoto měsíce se můžete cítit trochu citlivější než obvykle, možná budete i více náladoví a někteří dokonce nepříjemní a doslova „na zabití“. Záleží samozřejmě na tom, kdy jste se narodili. Jak ovlivní právě vás znamení Raka?

Beran (21. března - 19. dubna)

Berani jsou od přírody náladoví a ctižádostiví, takže je pravděpodobné, že vliv Raka pocítíte mimořádně silně. Celý červenec se budete pohybovat na vlně náladovosti a přecitlivělosti. Očekávat můžete také hádky se svým partnerem, protože většina nepříjemností, které tenhle měsíc zažijete, se bude točit kolem vaší domácnosti. Dejte si na to pozor.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Srovnejte si v hlavě plány blízké budoucnosti. Nechat věci plynout není na škodu, ale určité záležitosti by chtěly popostrčit. Nebuďte na sebe přísní a dopřejte si také relaxaci.…