Jak ovlivní období Ryb ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v březnu?

20. 2. 2021
Jak ovlivní období Ryb ostatní znamení zvěrokruhu? Co vás čeká v březnu?
Ryby jsou laskavé, ohleduplné a pečující. Moc dobře vědí, že být soucitný je neocenitelná investice do našich životů i budoucnosti. Pokud jde o empatii, Ryby neznají hranice. Tohle vodní znamení je plné pochopení pro druhé. Dokáže poznat utrápenou duši na kilometry daleko a vždy pomůže těm, kdo to potřebují. Jaký vliv bude mít sezóna Ryb na ostatní znamení zvěrokruhu?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Berani, vy musíte v tomto období dešifrovat, kdo je vaším skutečným přítelem a kdo se za něj jen vydává. To pro vás může být poměrně těžké rozhodování, ale každý takový řez je možná náročný, ale pro vás nezbytný. Pustit ty, na kterých vám záleží, ale kteří vás nikam neposouvají, je těžké. Možná ale nepůjde o definitivní konec. Třeba jen na čas stisknete tlačítko pauzy, abyste se neobklopovali lidmi, kteří vám ubírají energii a nesmýšlejí stejně pozitivně jako vy. Právě teď máte šanci rozhodnout, kdo stojí za váš čas, energii a laskavost.

Co všechno může způsobit práce na směny? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Během dne bude zadumaní a nekomunikativní. To však děláte velkou chybu, protože tím můžete urazit jednoho z kolegů. Bude mít pocit, že se k němu chováte nadřazeně. A vy máte i bez toho…