Jak ovlivní období Střelce ostatní znamení? Toto vás čeká v prosinci!

22. 11. 2020
Jak ovlivní období Střelce ostatní znamení? Toto vás čeká v prosinci!
Střelci jsou ohnivé znamení, kterému vládne planeta Jupiter. Lidé narození v tomto znamení jsou idealisté, dobrodruzi a milovníci svobody. Tu si cení nade vše. Typická je pro ně aktivita, nudu nesnášejí a dělají nejraději jen to, co je baví. Neustále po něčem touží a hledají něco nového. Co přinese období Střelce pro další znamení zvěrokruhu?

Šance najít motivaci

Znamení Střelce začíná 23. listopadu a končí 21. prosince, těsně před Vánocemi. Především to je období, které posílí vaši duševní sílu. V této době se možná probudíte a najednou vaší hlavou projede zjištění, ano, mám to, vím, co udělám! A to bude pro mnohé velmi příjemná změna. Ovlivní to především váš pracovní život, protože v poslední době jste se možná potýkali s nedostatkem motivace či dokonce vyhořením. Sezóna Střelce vám pomůže, abyste dosáhli svých cílů a udělali pokrok. Intenzivně pak ovlivní především Vodnáře a Blížence.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, v pracovní sféře nejste úplně spokojení, ale nechcete se s šéfem hádat. Právě on je iniciátorem prapodivného dění spojeného se změnou pracovní pozice. Neplánujete odejít hned…