Jak ovlivní období Střelce ostatní znamení? Toto vás čeká v prosinci!

22. 11. 2020
Střelci jsou ohnivé znamení, kterému vládne planeta Jupiter. Lidé narození v tomto znamení jsou idealisté, dobrodruzi a milovníci svobody. Tu si cení nade vše. Typická je pro ně aktivita, nudu nesnášejí a dělají nejraději jen to, co je baví. Neustále po něčem touží a hledají něco nového. Co přinese období Střelce pro další znamení zvěrokruhu?

Šance najít motivaci

Znamení Střelce začíná 23. listopadu a končí 21. prosince, těsně před Vánocemi. Především to je období, které posílí vaši duševní sílu. V této době se možná probudíte a najednou vaší hlavou projede zjištění, ano, mám to, vím, co udělám! A to bude pro mnohé velmi příjemná změna. Ovlivní to především váš pracovní život, protože v poslední době jste se možná potýkali s nedostatkem motivace či dokonce vyhořením. Sezóna Střelce vám pomůže, abyste dosáhli svých cílů a udělali pokrok. Intenzivně pak ovlivní především Vodnáře a Blížence.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Finální listopadové dny nebudou zdaleka tak pohodové, jak jste si myslely. Největší pozornost věnujte pracovní oblasti, v té se vám totiž vůbec nedaří. Dávejte si dobrý pozor, co vypustíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme