Jak ovlivní období Vah ostatní znamení zvěrokruhu? Tohle vás čeká v říjnu!

24. 9. 2020
Jak ovlivní období Vah ostatní znamení zvěrokruhu? Tohle vás čeká v říjnu!
Váhy milují krásu, klid a harmonii. Ovšem taky vyžadují spravedlnost, takže ve svém období nás Váhy povedou k tomu, abychom se zamysleli nad svým životem, nad svými činy a zvážili, co je správné a co nikoliv. Měli bychom mnohem víc směřovat k hledání vnitřní pravdy a naplnit svět krásou a harmonií.

V letošním roce nastal astronomický podzim 22. září odpoledne a v tomto okamžiku Slunce vstoupilo do znamení Vah. Na čtyřiadvacet hodin k nám všem přišla rovnováha, mnozí z nás intenzivně zažívali mír a klid. To vše je typické pro období Vah. Toto znamení je extrémně citlivé na sebemenší nerovnost či křivdu. Váhy neúnavně usilují o napravování všeho špatného. Věří ve spravedlivé zacházení pro všechny, což jim dává schopnost být otevřené všemu a všem. Jak tedy znamení Vah ovlivní ostatní znamení zvěrokruhu? Co můžeme čekat v říjnu?

Horoskop lásky a vztahů na rok 2020

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci týdne litujete všeho špatného, co jste během ledna udělali. Nějak to na vás všechno spadlo a nevíte, kudy kam. Místo podléhání špatné náladě se vzchopte a motivujte se. Věnujte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme