Jak ovlivní období Vodnáře ostatní znamení? Toto vás čeká v únoru!

21. 1. 2021
Jak ovlivní období Vodnáře ostatní znamení? Toto vás čeká v únoru!
Lidé narození ve vzdušném znamení Vodnáře se nedají přehlédnout, obvykle jsou velmi originální. Většinou jdou proti proudu a jejich idealistické názory druzí často nechápou. Sezóna Vodnářů začíná 20. ledna a potrvá do 19. února. Co čeká je a ostatní znamení zvěrokruhu?

Letošní období Vodnářů bude o odpočinku, ale také o cestě za svým cílem. Vesmír všem přichystá potřebnou duševní úlevu, i když to tak zatím nevypadá. Během této doby budete mít pocit, že jste se znova nadechli čerstvého vzduchu, minimalizuje se negativita a soustředíte se na dobré věci. Jak říká astroložka Donna Page, v této sezóně půjde především o to, abyste ve svém životě změnili to, co je nutné změnit, a bylo tak více místa pro věci, které budou fungovat. To samozřejmě ovlivní spoustu dalších oblastí. V kariéře budete toužit po větší odpovědnosti, nebude se vám líbit, když by vám někdo dýchal na krk. V soukromí pak budete toužit po silnějším spojení s partnerem. Období Vodnáře každopádně nabídne čas k resetování vašeho života.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jindy byste si vyšli s kamarády do posilovny nebo do fitka, ale teď je situace jiná. Měli byste proto uvažovat o domácím tréningu. Existuje nespočet bezplatných fitness programů, které vám…