Jak poznáte, zda je to láska, nebo chtíč? Tyto pocity vám napoví, že chcete jen sex

9. 1. 2021
Jak poznáte, zda je to láska, nebo chtíč? Tyto pocity vám napoví, že chcete jen sex
Pere se to ve vás a nevíte, který hlas je ten správný? Jste zamilovaná, nebo vám jde jen o sex? Někdy se tyhle pocity mohou prolínat a je těžké je rozklíčovat. Spousta lidí předpokládá, že čím je sexuální touha vyšší, tím je láska opravdovější. Ale nemusí to být nutně pravda. Jak tedy rozeznat, zda jste jen roztoužená, nebo skutečně zaláskovaná?

Když milujete, nechcete vypadat lepší, než jste

Když se vám někdo líbí a toužíte po něm, je jasné, že se snažíte vypadat co nejlépe. Co si ale budeme povídat, tahle „hra“ na lepšího stojí dost energie a času. Cílem je prostě dostat do postele toho, koho chceme. Flirtujeme a děláme vše pro to, aby nám naše hra vyšla. Když dojde na city a vzniká láska, je vám úplně jedno, co máte na sobě (nebo co má on na sobě), protože v hlavě máte jen jeho (nebo ji). To, že vám je naprosto fuk, jestli má jen obyčejné džíny a tričko, je důkaz toho, že vám jde o víc než o pozlátko.

Jak být ve vztahu sám sebou? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jeden člen rodiny je k vám nespravedlivý a je docela dost možné, že vám jen závidí. Nemusíte být smutné, protože stojí příbuzní na vaší straně a rozhodně se vás zastanou. Nedělejte si z…