Jak překonat podzimní únavu a nechuť na sex? Řiďte se pravidlem deseti minut

11. 9. 2019
Jak překonat podzimní únavu a nechuť na sex? Řiďte se pravidlem deseti minut
Podzim je na spadnutí, a tak není divu, že nás pomalu opouští energie, kterou jsme čerpaly celé léto ze slunečních paprsků. Nadcházející sychravé počasí svádí spíš k tomu, aby člověk natáhl tlusté ponožky, zahrabal se do deky a spal. Vynechat ale celý podzim sex? Tak to ne! Tady je 5 tipů, jak se zbavit únavy a užívat si i nadále postelové hrátky.

Choďte spát v rozumnou hodinu

My dospělí často odkládáme odchod do postele s tím, že ještě musíme spoustu věcí dodělat, a pak, místo abyste si šla lehnout, zakotvíte ještě před televizí nebo u počítače. Do postele se pak dostanete po půlnoci, a pokud musíte vstávat v šest ráno, nedopřejete tělu dostatečný spánek. Není proto divu, že jste unavená a nemáte na sex pomyšlení. Zkuste chodit spát tak, abyste spala osm hodin denně, a uvidíte rozdíl. Nezapomeňte před spaním také vypnout všechny technologické vymoženosti, které by vás mohly budit nebo narušovat váš spánek.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zakažte si rozčilování a stresování, protože se dokážete vytočit doběla, a pak vznikají problémy. Milí Kozorozi, nejste v dobré pozici. Začněte poslouchat šéfa a plňte jeho příkazy do…

Nejčtenější články

Doporučujeme