Jak přežít advent bez hádek? Nakupujte sama a pečte s kamarádkami

3. 12. 2019
Jak přežít advent bez hádek? Nakupujte sama a pečte s kamarádkami
Předvánoční čas je pro většinu z nás období plné stresu. V práci se to kupí, doma se musí péct cukroví, čeká vás předvánoční úklid a nákup dárků a do toho péče o děti... Ideální atmosféra pro hádky s partnerem. Jak tomu předejít?

Na nákupy vyrazte sama

Nákupní centra nabízejí dva typické obrazy nakupujících, které k Vánocům patří skoro jako stromečky a svítící dekorace. Tím prvním je manželská nebo partnerská dvojice, která se dohaduje nad vybraným zbožím. Nejčastější věta, kterou slyšíte, je: "Mně je to jedno, hlavně už něco vyber." Tím druhým jsou nudící se muži strkající před sebou bezmyšlenkovitě nákupní vozík a kolem nich ženy s lístečky s nákupním seznamem. Postavte se někdy do koutku v IKEA – tolik dramat jste dlouho neviděla! Nejčastější věta? "Tady na mě počkej!"

Co kdybyste letos vyrazila sama? Možná váš drahý ocení, že bude moct zůstat doma, a klidně u toho třeba i umyje okna! Ten vozík jistě zvládnete sama. Láska neznamená, že všechno musíte dělat spolu. Naopak!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně máte s dětmi výborné vztahy, a proto s nimi chcete trávit mnoho času. Vyberte zábavu úměrně věku a nikterak je nepřetěžujte. Sami jste velice akční a odvážní, to potomci nemusí…

Nejčtenější články

Doporučujeme