Jak přežít PMS podle zvěrokruhu: Kdo potřebuje spánek nebo čokoládu?

23. 4. 2022
PMS neboli premenstruační syndrom může být nepříjemný strašák. Pro některé ženy je tohle období peklem, jiné si dopřávají čas samy pro sebe, včetně spaní, pojídání zmrzliny či sledování Netflixu. Koneckonců, každá jsme jiná. Jak zvládat období před menstruací a během ní, zjistíte i podle toho, ve kterém znamení jste se narodila. Co je pro vás tedy vhodné?

Beran: Nic je nezpomalí

Dokonce ani PMS nemůže Beranicím překazit plány. I když by se v koutku duše možná raději zachumlaly do peřin a pustily si oblíbený seriál na Netflixu, jsou odhodlané během PMS i menstruace pracovat na plný plyn. Ne, menstruace pro ženy narozené ve znamení Berana není omluva ani zátěž. Je to prostě něco, s čím musejí žít a rozhodně se tím nenechají zpomalit. Pamatujte ale, že i když by vás pobyt v posteli mohl přivádět k šílenství, někdy je to nejlepší věc, kterou můžete udělat. Ano, existují lhůty, které máte v kalendáři, ale někdy musejí počkat, zvláště pokud máte třeba děložní myomy nebo endometriózu. Přepracování během ženského cyklu nepřinese žádná pozitiva. Takže, Beranice, zpomalte, svět neuteče.

Jak platí na menstruační bolesti a PMS? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Průběh víkendu nebude úplně snadný a setkáte se s překážkami v partnerském vztahu. Ať už vyrukujete s jakýmkoliv návrhem zábavy, tak to protějšek zamítne. Nevlídná atmosféra přetrvává již…

Nejčtenější články

Doporučujeme