Jak prožít celotělní orgasmus: Povzneste svou rozkoš na vyšší úroveň

18. 5. 2023
Vyvrcholení bývá tou nejsladší tečkou při erotických hrátkách. I orgasmus se ale často liší. Jednou je to jen slabé slastné cukání v pánvi, jindy vámi projede lavina rozkoše. A nejintenzivnější jízdou má být právě celotělní orgasmus. Co to přesně znamená a jak ho dosáhnout?

Orgasmus s bonusem

Je to druh orgasmu, který (jak už název vypovídá) pulzuje celým tělem. Je velmi intenzivní a můžete při něm cítit až mravenčení prstů. „Celotělnímu orgasmu se musíte úplně odevzdat,“ říká Dr. Laurie Watson, americká sex terapeutka, s tím, že byste na něj neměla rozhodně spěchat a plně si užívat hrátky s partnerem, pokud se ho chystáte dosáhnout při sexu. „Jemné lechtání rychle a intenzivně roste a vzrušení stoupá z horní části pánevní kosti k horní části bránice. Pak se jen roztříští přes temeno hlavy… V tom okamžiku se moje tělo a duše spojí v jedno. Je to, jako bych byla ve svém těle a zároveň mimo něj,“ popisuje svou zkušenost Watson.

Co říká o ženském orgasmu jogínka Jana Bagarová? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vezměte svůj život pevně do ruky a na nic se nevymlouvejte. Rovněž byste měli naslouchat lidem, kteří to s vámi myslí dobře. Upřímné jedince poznáte na první pohled a v jejich společnosti…