Jak prožít svátek zamilovaných

14. 2. 2009
Jak prožít svátek zamilovaných
Dopřejte si na Valentýna trochu romantiky – objednejte svým ženám postel z růží, bohatou snídani po probuzení až do postele nebo romantickou večeři na historické lodi v centru Prahy pro dva. Je pro Vás stále Vaše žena tou jedinou princeznou? Pozvěte ji na romantický víkend na zámek Mcely! A dámy, má Váš partner stále rád dobrodružství? Nechte ho proletět stíhačkou a splňte mu tak jeho klučičí sen!

Klepněte pro větší obrázek Z nepřeberné škály zážitků si jistě vyberou i ti nejnáročnější. Vyhlídkový let balónem, společný adrenalinový zážitek nebo tantrická masáž - to vše dokáže zážitková agentura Dejtonej.cz zprostředkovat. Vaše originální nápady Vám ale také pomůže zorganizovat!

Valentýnské tipy:

  1. romantická večeře na historické lodi v centru Prahy
  2. pro milovníky přírody: Jízda v kočáře

… a na saních tažených koňmi

  1. nebo jízda limuzínou noční Prahou se sklenkou sektu v ruce
  2. romantika „se vším všudy“: romantický pobyt na zámku nebo v romantickém hotýlku v centru Prahy
  3. bok po boku – luxusní thajská masáž a romantická thajská večeře
  4. láska jde přes žaludek – romantickou valentýnskou večeři Vám přímo u Vás doma naservíruje profesionální šéfkuchař
  5. k romantice neodmyslitelně patří erotika – není vášnivější překvapení než tantrická masážValentýn ve Freeportu

Klepněte pro větší obrázek Chystáte si užít svátek všech zamilovaných vybíráním dárečků pro sebe i partnera v příjemném prostředí? Pak navštívit outletové centrum Freeport právě na Valentýna se vyplatí! Přijeďte si vybrat něco značkového na sebe za více než lákavé cen a odpočinout si v některé z restaurací nebo......
Nebo si nechte odborníky diagnostikovat kvalitu svých vlasů a poradit, jak o své vlasy správně pečovat!
To vše a ještě více dostanete jako valentýnskou pozornost v období mezi 14.-15. únorem ve Freeportu zdarma!

Valentýn v restauraci CODA
Klepněte pro větší obrázek
Zažehněte ten správný plamínek lásky u slavnostní tabule plné delikates. Restaurace CODA v hudebním hotelu ARIA je skrytým pokladem Malé Strany.
Šéfkuchař David Šašek věnoval mimořádnou pozornost sestavení Valentýnského menu. Podávat se bude ve dnech 13. – 15. února 2009 za podmanivých tónů klavíru. Mlsné jazýčky jistě ocení nápaditou skladbu, neotřelé kombinace a skvělé provedení pokrmů, které se pod slavnostní nabídkou skrývají. Lahodná vína a nápoje povýší kulinářský zážitek na nezapomenutelný. Je libo okusit zapečené ústřice s lanýžovým salpiconem nebo vyhlášený horký čokoládový dortík?

Zdroj: PR Point, intent PR

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Kroťte svoje emoce zejména ve společnosti lidí, kteří mají nebo by mohli mít vliv na vaši kariéru či další osobní život. Usmívejte se napravo nalevo, abyste dali svému okolí najevo, že z…

Nejčtenější články