Komentáře k článku zpět na článek

farah.farah 15. 2. 2017 | 13:43

SandraN: no nemyslím že by tohle vždy lidem stačilo.kamarádka si našla parťáka na lezení po stěně, byla v té době zadaná a byl to prostě jen kámoš, znali se rok a nikdyo něm jako o partnerovi neuvažovala, pak se s tím svým rozešla a nějak jí stejně jako tomu kámošovi docvaklo že se vlastně mají rádi.a proběhlo po roce co se znali první rande a ona byla nezvózní jako kdyby se vůbec neznali.

Elynor 14. 2. 2017 | 20:01

Jo jo, akorát že vždycky jsem se snažila - udržovat konverzaci, dělat něco zábavného, být upřímná atd., až se ten chlap vyděsil a už nikdy více na rande nechtěl. Bylo to na ně moc aktivity. Ale takové rande, kde se jen sedí u kafe, to zas nebaví mě, takže se holt asi neseznámím přesněji řečeno seznámila jsem se již mnohokrát, ale málokdy to stálo za druhý pokus, ať už jemu nebo mně.

SandraN 13. 2. 2017 | 16:11

Ono už slovo první schůzka, první rande, je takové zavazující, oba vědí, že je to důležité a oba z toho jsou nervózní. Úplně nejlepší je, když to první za sebou ti dva mají nečekaně, když se prostě potkají a jsou nuceni spolu hodinu dvě tři strávit, aniž by to předem plánovali. Například výluka vlaků, přestupování na autobus, zpoždění letu, úraz a následná pomoc při sportu, rozbité auto, sraz od školy, čekání u doktora, hledání psa v parku, doprovod dětí na nějakou akci, dovolená, služební setkání, nečekaně nutná služba či přesčas, oslava u společných známých.....potom když jsou si sympatičtí a následně si něco domluví, už to není takový stres. Už si rovnou domluví, že půjdou zase sportovat, nebo se podívat na místní dominantu, atd. Mají to usnadněné. A nejlépe se s člověkem totiž mluví, když NEPŘEDPOKLÁDÁTE, ŽE HO JEŠTĚ POTKÁTE. Jste uvolnění a vidím to....taky z vlastní zkušenosti.....že tohle je skutečně ten úplně nejlepší začátek vztahu. Když se dva ocitnou na stejném místě ve stejnou dobu. zejména, když tam ani jeden správně vůbec neměl být.....jednomu nevyřídili, že tam nemá jezdit a druhý se ráno rozhodl, že se tam pojede podívat.......jako v našem případě.

monada 13. 2. 2017 | 08:52

Já nesnáším jak někdo chodí pozdě to by už měl u mě mínus . Jinak chovat se přirozeně ono stejně dřív nebo později vše vyjde na jevo. Hezký den .

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte mnoho plánů, jak strávit neděli v pohodě. Bohužel se však nesetkáte s kladnou odezvou. Mějte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme