Jak rychle zhubnout do plavek? 3 jednoduché kroky založené na faktech

27. 4. 2019
Jak rychle zhubnout do plavek? 3 jednoduché kroky založené na faktech
Existuje mnoho způsobů a diet, jak rychle zhubnout. Ovšem při většině z nich budete pociťovat hlad a nespokojenost. Pokud nemáte sílu železa, pak hlad způsobí, že dlouho nevydržíte a znova naberete. Co nabízejí vědecké studie, díky nimž nejen rychle zhubnete, ale nebudete mít taky hlad a zlepší se metabolismus? Tyhle 3 snadné kroky hravě stačí k tomu, abyste začali hubnout.

První krok: Omezte jednoduché sacharidy

Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie pro mozek a když je omezíte, začnete spotřebovávat zásoby glykogenu a dojde k metabolismu tuků, které se mění na další glykogen a při spalování vznikají takzvané ketony. De facto se vaše tělo začne „krmit“ tukovými zásobami. Jde zejména o omezení jednoduchých sacharidů, které dokážou velmi brzo zvýšit hladinu krevního cukru, která pak velmi rychle zase poklesne. Kvůli tomu máte nezvladatelné chutě.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Kolem vás se pohybují lidé, kteří nejsou zrovna podle vašich představ. Podívejte se na to z jejich stránky. Ne všichni na světě mají stejné názory a postupy. V práci se trápíte, ale už to…

Nejčtenější články

Doporučujeme