Jak se chovat po hádce s partnerem? Neomlouvejte se a vezměte si čas pro sebe

23. 3. 2019
Jak se chovat po hádce s partnerem? Neomlouvejte se a vezměte si čas pro sebe
I když hádky nejsou nic příjemného, v řadě situací mohou pomoct. Pročistí se vzduch a vyjasní se problémy, které mezi vámi visí už dlouho. To ještě neznamená, že si ženy hádky užívají a po jejich skončení se tváří, jako by se nic nestalo. Jak se nejlépe chovat poté, co je hádka u konce?

Nezavádějte tichou domácnost

Pokud po hádce potřebujete prostor pro sebe, není nic špatného, když to řeknete. Řada lidí má ale tendenci udržovat tichou domácnost a vyvolávat tak nepříjemné a stresové prostředí. Pokud svého partnera ignorujete nebo jste nepříjemná, přijme to pravděpodobně tak, že ho trestáte, a příště bude nejspíš velmi opatrný ohledně toho, aby řekl na rovinu, co cítí. Raději mu řekněte, že vaše emoce prostě nezmizí tak rychle jako ty jeho a že potřebujete aspoň den klid, abyste se uklidnila a emoce vyprchaly. Pokud se tak nestane, můžete si o problému promluvit znovu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne pracovní týden do své druhé poloviny, opadnou z vás zbytečné obavy i stres. Těšíte se na rande s milovanou osůbkou a připravujete plán sblížení. Pokud žijete v trvalém…

Nejčtenější články

Doporučujeme