Jak se líbilo vyhlášení Českých lvů 2003?

8. 3. 2004
Jak se líbilo vyhlášení Českých lvů 2003?
Vyhlášení Českých lvů je vždy velkou událostí nejen vážností a prestiží udílených cen, ale také samotným stylem a průběhem celého večera.

ČESKÝ LEV 2003 - přehled oceněných filmů: Nuda v Brně Nejlepší film Nejlepší režie - Vladimír Morávek Nejlepší scénář - Jan Budař, Vladimír Morávek Nejlepší střih - Jiří Brožek Hlavní mužský herecký výkon - Jan Budař

Želary Nejlepší zvuk - Jiří Klenka Hlavní ženský herecký výkon - Anna Geislerová

Mazaný Filip Nejlepší kamera - Vladimír Smutný Nejlepší výtvarný počin - Jan Vlasák

Jedna ruka netleská Nejlepší hudba - Jan P. Muchow Vedlejší mužský herecký výkon - Ivan Trojan

Pupendo Vedlejší ženský herecký výkon - Vilma Cibulková Divácky nejúspěšnější film (není cena akademie)

Překvapením večera se stal vítězný snímek Nuda v Brně, který získal 5 sošek. Naopak favorizované Želary jen dvě sošky a divácky oblíbené Pupendo jen jednu sošku.

Moderování letošního ročníku se ujal Leopold Šamil alias herec Martin Zbrožek. Můj celkový pocit z předávání je dobrý. I když místy se našla nezáživná a trochu hluchá místa, v dostatečné míře to vyvážily více než dobré okamžiky.

Za zajímavé považuji neobvyklé představení sponzorů pořadu. Polévání vodou v přímém přenosu je rarita, ale minerální voda Magnesia mi opravdu utkvěla.

Zajímá mne, jak se Vám letošní ročník líbil? Zda jste se bavili či naopak?

autor: Michal foto: www.ceskylev.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestliže jste stále ještě sami a máte chuť a sílu s tím něco dělat, tak se můžete radovat. Díky přízni svého planetárního guru totiž nebudete muset na šťastnou náhodu čekat dlouho. Ještě…

Nejčtenější články