Jak se při sexu dokonale uvolnit? Dopřejte si předehru, která vás rozpálí | Foto: iStock

Foto: iStock

Jak se při sexu dokonale uvolnit? Dopřejte si předehru, která vás rozpálí

Jít rovnou na věc je výsadou mužů, my ženy pro kvalitní zážitek z milování potřebujeme trochu víc péče. Předehra by se rozhodně neměla podceňovat a měl by se jí dopřát dostatek času, aby se zvýšily vaše šance dosáhnout orgasmu. Co všechno během ní můžete vyzkoušet k zaručenějšímu výsledku?

Nezapomínejte na polibky

Důležitost něžných doteků a polibků se zejména v případě dlouholetých párů často podceňuje. To je ale zásadní chyba. Právě něžnosti vás totiž dokonale nažhaví, a vy tak budete lépe připravená na chvíle vášně. Líbejte proto partnera a nechte se od něj líbat. Mezi nejcitlivější místa, která byste neměli vynechat, patří uši a krk.

Vydržte a zůstaňte celou dobu oblečení. Polibky dokážou doslova divy a oblečení budete vzájemně „nedostupnější“, takže ještě posílíte erotické napětí. Uvidíte, že vám líbání pomůže se dostat do vášnivé nálady. Romantická chvíle s partnerem vás na okamžik vrátí do dospívání, takže díky ní zažijete chvíle plné zasněné něhy, které ještě víc utuží váš vztah.

Co se děje s tělem při milování? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Povídejte si a společně fantazírujte

Pro správnou atmosféru je důležité i to, jak s partnerem komunikujete. Pokud máte nějaké erotické tužby či přání, rozhodně je svému miláčkovi povězte. Než se na sebe vrhnete, zkuste si chvíli povídat o tom, co byste si přáli s partnerem vyzkoušet a co s ním chcete dělat. Vzájemná přání a touha vás jistě rozpálí.

Pokračování 3 / 6

Hraní rolí a kostýmy

Pokud ráda experimentujete a klasiku moc neoceníte nebo si jen chcete váš partnerský sexuální život trochu zpestřit, vyzkoušejte kostýmy a hraní rolí. Můžete si zahrát například na dívku v nesnázích a zkušeného opraváře aut a podobně. Vaší představivosti se meze nekladou. Role vám umožní, abyste se dokonale uvolnila, a zpestřila si tedy i milostný prožitek.

Pokračování 4 / 6

Erotické hry

Máte chuť na originální předehru? Chcete vyjít ze stereotypu? Odvažte se a kupte si novou erotickou pomůcku či vyzkoušejte erotickou hru. Některé hry pro partnery už zakoupíte nejen v sexshopech, ale i v běžných obchodech. Většinou spočívají v tom, že vás svou peprností v průběhu nalákají a připraví na milostné hrátky. Navíc se můžete o sobě vzájemně dozvědět i něco nového. Zážitek během hraní hry vám nabídne trochu jiný, netradiční způsob předehry, který váš vztah může nejen okořenit, ale také zlepšit.

Pokračování 5 / 6

Odvážné masáže

Jednou z osvědčených metod, které vám pomůžou se při milování uvolnit, je masáž. A to nejen klasická oblíbená masáž, ale také některé její orientální podoby. Pokud se s partnerem nebojíte experimentovat, zjistěte si, jaké ve světě existují druhy masáží, a tu, která vás bude nejvíce lákat, vyzkoušejte. V Japonsku se těší oblibě například lechtivá masáž nuru (kluzký, překl.), která se v překladu doslova jmenuje kluzká a spočívá v tření těla na tělo za pomoci speciálního gelu. Oblíbenosti se v zahraničí těší také smyslné tantrické masáže.

Pokračování 6 / 6

Přimějte partnera, aby vám udělal striptýz

Pokud patříte mezi odvážnější ženy a už jste někdy v minulosti dělala svému partnerovi striptýz, je na čase, aby vám to oplatil. Přimějte partnera, aby vám předvedl pomalé shazování svrchních oděvů, při kterém si ho budete moct dobře prohlédnout. Navíc ani vy před sexem svlékání neuspěchejte, neberte ho jako závod a dejte si na čas. Uvidíte, že vzájemná přitažlivost bude díky pomalému svlékání ještě silnější a erotické napětí mezi vámi se zvýší na maximum.

Doporučujeme

Články odjinud