Jak se při sexu dokonale uvolnit? Dopřejte si předehru, která vás rozpálí

4. 10. 2022
Jít rovnou na věc je výsadou mužů, my ženy pro kvalitní zážitek z milování potřebujeme trochu víc péče. Předehra by se rozhodně neměla podceňovat a měl by se jí dopřát dostatek času, aby se zvýšily vaše šance dosáhnout orgasmu. Co všechno během ní můžete vyzkoušet k zaručenějšímu výsledku?

Nezapomínejte na polibky

Důležitost něžných doteků a polibků se zejména v případě dlouholetých párů často podceňuje. To je ale zásadní chyba. Právě něžnosti vás totiž dokonale nažhaví, a vy tak budete lépe připravená na chvíle vášně. Líbejte proto partnera a nechte se od něj líbat. Mezi nejcitlivější místa, která byste neměli vynechat, patří uši a krk.

Vydržte a zůstaňte celou dobu oblečení. Polibky dokážou doslova divy a oblečení budete vzájemně „nedostupnější“, takže ještě posílíte erotické napětí. Uvidíte, že vám líbání pomůže se dostat do vášnivé nálady. Romantická chvíle s partnerem vás na okamžik vrátí do dospívání, takže díky ní zažijete chvíle plné zasněné něhy, které ještě víc utuží váš vztah.

Co se děje s tělem při milování? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jste plny energie a do všeho se vrháte s chutí. Nadřízený je z vašich výkonů nadšený, proto se dočkáte skvělých výsledků a následně i senzačního finančního ohodnocení. Na pracovišti vládne…

Nejčtenější články

Doporučujeme