Jak se připravit na první rande? 11 rad jen pro vás

Jak se připravit na první rande? 11 rad jen pro vás
Neměla jste již dlouho rande a jste z toho nesvá? Jak se připravit a na co si dát pozor? Co rozhoduje na prvním rande, jestli bude i nějaké další?

Přečtěte si naše rady a máte vyhráno. Hledejte pozitiva a máte to v kapse. Při první pohledu si řekněte tři věci, které se vám na něm líbí: ruce, úsměv, oblečení … tím se odpoutáte od monitorování jeho nedostatků.

Co si říci před první schůzkou? „Doufám, že se mu budu líbit“, špatně, musíte si říci: „Doufám, že se mi bude líbit“. Tímto se dokážete odpoutat od své osoby a budete se chovat přirozeně.

Nebuďte sobecká. Pravděpodobně je váš protějšek nervóznější než vy sama, proto nešetřete komplimenty, tím mu vrátíte sebevědomí a klid v duši. Stačí maličkost, třeba že má hezké hodinky. Pokud rande nevyjde, nic se neděje. Každá schůzka vás posouvá k panu Božskému o kousek blíž. Vlastně se naučíte randit a dozvíte se leccos o mužích i o sobě.

Rady jak na to

1) Zaměstnejte se

Na první rande nechoďte s velkým očekáváním, abyste pak nebyla zklamaná. Před schůzkou byste měla mít opravdu nabitý program. Nebudete tolik myslet na to, co vás čeká.

2) Nikdy muže nehypnotizujte svým pohledem

Tím najisto zničíte veškerý zájem.

3) Pamatujte, na prvním rande platí ON

Na prvním rande se vždy nechte pozvat. Žádné půl napůl, peněženku vytahuje muž.

4) Nikdy muže neoslovujte jako první a nezvěte ho k tanci

Je to jednoduché, chtějí dobývat, ne být dobýváni.

5)Muži touží po odlišných ženách

Být jiný je stavem mysli, nic s tím nenadělá to, jestli jste bohatá nebo krásná. Důležité je vaše sebevědomí, které vás udělá atraktivnější.

6) Jak se chovat?

Na první schůzce buďte příjemná a šarmantní. Jednoduše ho poslouchejte a NIKDY nevzpomínejte na svého expřítele.

7) Jaké téma zaručeně vynechte

Pamatujte, TABU jsou děti, svatba a společná budoucnost. S tím začínejte až po měsíční známosti, jinak ho vyplašíte.

8) Jak dlouho by mělo první rande trvat?

První rande nemá trvat déle než pět hodin. A hlavně – ukončit ho musíte zase vy.

9) Pusu ano, či ne?

Pusa na prvním rande? Maximálně poslaná vzduchem. Víc mu nedovolte, ať se těší na další rande, ukažte, že nejste žena na jednu noc, ať Vás dobývá.

10) Nevolejte mu

Nikdy nevolejte jako první. Nechte to na něm. Když se ozve, nemluvte s ním déle než deset minut. Navíc ten, kdo ukončí hovor, musíte být VY.

11) Kdy naplánovat další rande?

První schůzka proběhla ve středu? Pak si pamatujte – o víkendu nemáte čas. Příští setkání naplánujte až za týden. Kdo si počká, ten se dočká.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během neděle budete unavení a ospalí. Klidně si přispěte a odpoledne si ještě dejte šlofíka. Pracovní sféra vám dává zabrat, a proto si odpočinek zasloužíte. Když se budete věnovat dětem,…