Jak se rodí módní ikona

Jak se rodí módní ikona

Z ošklivého kačátka přes divně vypadající hvězdičku až po dokonalou módní ikonu a vzor mladých žen po celém světě. Cesta hledání vlastního stylu má hodně zatáček a slepých uliček. Nicole o tom ví své.

Někdo si může myslet, že narodit se do slavné a bohaté rodiny znamená automaticky, že budete mít dokonalý styl, za každých okolností budete vypadat více než skvěle a nikdy neuděláte chybu. Drobná blondýnka Nicole se do takové rodiny nenarodila. Měla však to štěstí, že ji ve dvou letech adoptoval slavný zpěvák Lionel Richie se svou manželkou Brendou. Malá holčička se rázem ocitla ve světě drahých šatů, vzácných šperků a kamarádů se stejně slavným i slavnějším příjmením.

Když Nicole vyrůstala, byla vždy obklopena luxusem. Její život však pohádku rozhodně nepřipomíná. Slavný zpěvák by si rozhodně titul otce roku nezasloužil a bouřlivý rozvod rodičů prožívala Nicole velmi těžce. V zoufalém volání o pomoc začala vést život plný alkoholu, divokých večírků, odkud je jen krůček k drogám. Nicole propadla heroinu. „Byla jsem jako odpadkový koš,“ říká dnes elegantní mladá dáma. „Brala jsem všechno, co bylo po ruce.“ Naštěstí s podporou přátel prodělala odvykací kúra, od které žije zdravě.

Slepě kopírovat všechny módní trendy není tou pravou cestou. Když se zrovna nosí punk a vy se cítíte být elegantní dámou, jděte svou vlastní cestou. Najděte si účes a líčení, které vám sedí a nebojte se vystoupit z davu s vlastními kreacemi. Nechť je vám právě Nicole příkladem.

autor: Simona foto: internet

Doporučujeme

Články odjinud