Jak se stát modelkou a nenaletět ?

1. 11. 2000
Jak se stát modelkou a přitom nenaletět na podvodníky? To je možná snazší než si myslíte. Chce to znát ty správné informace a umět se orientovat v oblasti modelingu. Je dobré se obrátit na fundované lidi, kteří se v tomto oboru pohybují a záleží jim na tom, aby profese modelek nebyla zlehčována a zahalena různými mýty a fámami.

Jak se stát modelkou a nenaletět ?

Jak se stát modelkou a přitom nenaletět na podvodníky? To je možná snazší než si myslíte. Chce to znát ty správné informace a umět se orientovat v oblasti modelingu. Je dobré se obrátit na fundované lidi, kteří se v tomto oboru pohybují a záleží jim na tom, aby profese modelek nebyla zlehčována a zahalena různými mýty a fámami. Řada začínajících modelek doplácí na neprofesionalitu různých rádoby agentur, fotografů apod. My Vám chceme na našem serveru představit ženu, která se v oblasti modelingu pohybuje řadu let, a která stojí za úspěchem řady našich, dnes již ve světě uznávaných a úspěšných, modelek - Terezy Maxové, Evy Herzigové, Simony Krainové.... Mnohé z Vás jistě tuší, že jde o paní Miladu Karasovou, ředitelku modelingové agentury Czechoslovak Models. 

Zajímáte se o profesi modelky, chcete vědět, co vše může agentura po modelce vyžadovat, jak se pozná dobrý fotograf, zda navštěvovat školy pro modelky ...... apod.? Ptejte se!

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavou se vám teď honí věci související se zabezpečením do budoucna. Uvažujte o důchodovém připojištění a dalších výhodách. V práci trochu polevujete, protože jste z náhlých změn…

Nejčtenější články

Doporučujeme