Jak se učesat na ples? Tyto účesy jsou jednoduché a in!

30. 1. 2019
Také si každý rok lámete hlavu, jak se učesat na ples, abyste nemusela chodit ke kadeřnici, kde nakonec stejně skončíte, protože složité účesy z internetu prostě sama doma nezvládnete? Nebojte se, letošní plesová sezóna vám jde na ruku. Účesům pro tento rok totiž velí jednoduchost! Že jsou slušivé vás přesvědčí i galerie celebrit v úvodu článku, které tyto účesy zvolily pro červený koberec.

Drdol

Drdol je prostě klasika, která neomrzí. A nemusíte vymýšlet žádné složitosti, prostě stačí vlasy jednoduše smotat a jít. Inspirovat se můžete zpěvačkou Jennifer Lopez, která si oblíbila drdoly na temeni hlavy, nebo herečkou Penélope Cruz, jež na letošní udílení Zlatých globů zvolila drdol v týlu hlavy. Nedbalý drdol sluší i herečce Dakotě Johnson, na červeném koberci se ve fialkovém drdolu ukázala také zpěvačka Lady Gaga.

Jak na nedbalý drdol? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S opačným pohlavím komunikujete jako nic a moc se vám to zamlouvá. Je až neuvěřitelné, jak jste zvedli za poslední dobu svoje sebevědomí. Díky tomu si přilepšíte nejen v osobní, ale také v…