Jak se udržuje fit Filip Blažek

5. 9. 2002
Jak se udržuje fit Filip Blažek
Nezapomenutelný zejména jako okouzlující blonďatý Matěj - princ z Nesmrtelné tety - dnes devětadvacetiletý herec Filip Blažek patří k těm, pro které není zdravý životní styl pouhým prázdným pojmem.

Jak se udržuje fit Filip Blažek

Klepněte pro větší obrázek Nezapomenutelný zejména jako okouzlující blonďatý Matěj - princ z Nesmrtelné tety � dnes devětadvacetiletý herec Filip Blažek patří k těm, pro které není zdravý životní styl pouhým prázdným pojmem. I když měl také období, kdy skoro nejedl, zato pil litry kávy a nemálo holdoval i nikotinu. Dnes už je všechno jinak! Filip přestal kouřit ( snad jen tu a tam ho můžete spatřit s doutníčkem) a především často a rád sportuje.


�Nejradši jsem ve fitcentru, kam chodím zhruba třikrát týdně. Potřebuji se totiž nějak udržovat, protože mám v současné době role na čtyřech pražských scénách � v Národním divadle, Kalichu, ABC a v Kašparu, což je pořádná zabíračka,� svěřuje se dlouhovlasý sympaňák s úctyhodně vypracovanou muskulaturou.Klepněte pro větší obrázek Poslední dobou začal hrát také tenis. �Moc mi to ale nejde,� přiznává. �Musím začít víc trénovat, jinak se na kurtech uběhám k smrti.�
Princovou největší vášní jsou však motorky. Nedávno si splnil svůj sen a pořídil si na leasing opravdu �nadupaný� stroj. �Jezdím pěkně rychle. Možná mě radary ani neregistrují,� směje se sympatický herec, který očividně patří k adrenalinovým typům. Plánuje totiž mimo jiné také skok s padákem v tandemu. Mezi jeho koníčky patří Klepněte pro větší obrázek rovněž potápění, na které už má dokonce licenci. Letos u moře zkusil prý i padesátimetrový ponor a jak říká: �Byla to nádhera!� (Plus)

Filip v Divadle ABC účinkuje od roku 1994. V současné době hraje v inscenacích
Cizinec (Ellard)
Červený a černý (Julián Sorel)
Jezinky bezinky (Strážník O´Hara)
Večer tříkrálový (Pan Ondřej Třasořitka)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na programu sobotního dne budou výlety a poznání nových lidí. Na nějaké návštěvy nejste zvědaví, a proto vyrážíte ven. Když sednete na kolo, uděláte nejlépe. Celá rodina se pobaví, a navíc…

Nejčtenější články

Doporučujeme